Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 85 kiló vagyok. Lehetek...

85 kiló vagyok. Lehetek csinos decemberre?

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 21:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
Nem.
2014. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
13%
Maximum ha nagyon magas és izmos vagy... Vagy ha a csinos fogalmában nincs benne a karcsúság.
2014. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
73%
Van akinek a teltebb lányok tetszenek, igaz a magasságodat nem írtad, így nem igazán tudjuk milyen a test alkatod.
2014. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát ha pl. 175 cm vagy, akkor igen. Ha meg 150, akkor nem.
2014. aug. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
59%
Nalunk is rengeteg duci lany vol eszmeletlen szdp szalagavaton,csak nyugi ;)
2014. aug. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Most is lehetsz csinos. Amúgy meg, ha vékony nem is leszel, változni sokat változhatsz addigra, ha áttérsz egy egészséges életmódra.
2014. aug. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A hatodik nagyon jót írt. Válts életmódot, vágj bele, senki nem tudja, hogy fogsz kinézni decemberre, de hogy nagy pozitív változást tudsz elérni, ha komolyan csinálod, az biztos :)
2014. aug. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A magasságodtól és az egészségi állapotodtól függ egyrészt. Lehetsz csinosabb és nagyon csinos :) 3 hónap alatt egészségesen lehet fogyni 12 kilót és főleg zsírból.

Ehhez egy szálkásító diéta, kardió, aerob edzés, pihenés és akarat kell.

Előre meg kell tervezni pontosan, személyre szabottan az étrendet, mikor, mit, mennyit.

Ez az első és legfontosabb.

A következő lépésben kell egy edzésterv. Mikor mennyi, kardió és aerob edzés az erődhöz és adottságaidhoz mérten. Majd ezeket pontosan és rendszeres végrehajtani. Ez a sikerhez vezető út, vázlatosan.

Amikor megvagy, még ezen is lehet javítani. Ugyan nem a ruha meg a smink teszi az embert, de nagyot dob az összhangon. Ez is személyre szabott:)

Olyan ruha kell ami kihangsúlyozza az erősségeidet ugyanakkor letompítja a gyengébb részleteket és magasít. Ezt pluszba még egy magasabb sarkú cipővel természetesen még hangsúlyosabbá teheted.

És még nem beszéltünk egy lazább sminkről egy szép körömről és az arcodhoz passzoló hajról.

Az összkép a fontos és a kisugárzás. Tehát mosolyogj :D

3 hónap alatt egy molett nőből is klasszisokkal jobbat lehet kihozni, ez teljesen biztos.

2014. aug. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%

Persze, hogy lehetsz. Ennyi idő alatt simán le lehet adni minimum 10 kg-ot, ami már nagyon látványos. Kemény akarat kell hozzá. Én is ennyi voltam (164 cm magassággal). Három hónap alatt 15 kg ment le. Húst, zöldséget és gyümölcsöt eszem, néha joghurtot. Nem éhezek, csak okosan eszem és mozgok. Norbi duci tréninggel kezdtem, először még attól is megállt a szívem, de most már keményebb tornákat is simán megcsinálok. 46-ról 40-re ment a ruhaméretem.

Amúgy meg 85 kilóval is lehetsz csinos. Kell egy jó ruha, egy jó bizsu, új frizura. Én a páromat 85 kilósan ismertem meg. Imádott úgy is, most meg teljesen el van ájulva tőlem...

Hajrá!

2014. szept. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

"Vagy ha a csinos fogalmában nincs benne a karcsúság." Ilyeneket írnak, az ember teljes depresszióba esik, aztán meg rinyálnak, hogy ne szedjen Adipexet, meg ne legyen anorexiás, mert az egészségtelen. Csak gratulálni tudok :D

Köszönöm a válaszokat.

Már elkezdtem, eddig egészen jól bírom. Bár a tornázás nem valami nagy élmény, mert a hátamban gerincferdülés, a bokámban (elvileg gyógyult de fájó) szalagszakadás, a nyakamban pedig valami más fájó dolog van :D Rendeltem Adipexet, remélem az is segít majd valamennyit (csak 30 db).

Hajammal, körmömmel, öltözködésemmel minden oké, ebből a szempontból "csinosnak" is mondhatnám magam, csak így érzem:

[link]

Persze tudom, hogy nem, de olyan érzés.

Idén februárban még 60 kiló voltam (167 cm). "KISSÉ" nehéz feldolgozni, hogy ilyen hirtelen ekkora lettem.

2014. szept. 2. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!