Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Pickwick zöld teát iszom, de...

Eniko91 kérdése:

Pickwick zöld teát iszom, de nem vagyok benne biztos, hogy jól készítem el mert eddig semmi hatását nem látom.1 liter vízbe rakok 1 teafiltert. Vagy mennyi idő után fejti ki a hatását?

Figyelt kérdés

#zöld tea hatás
2014. szept. 24. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hatást vársz? Én 2 dl-be szoktam rakni egy filtert,reggel kávé helyett iszom.
2014. szept. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogyást ne várj tőle (ha azt várod).
2014. szept. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy bögrébe kell egy filter. De sokkal jobb, ha igazi teafűvet használsz.

A teakészítéshez ne használj semmilyen fémeszközt!

Édesíteni (ha akarod), csak mézzel.


Fogyni tőle nem fogsz direktben, de méregtelenít, jó antioxidáns, és javítja az anyagcserét.

2014. szept. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
a zöld teát 70°-on (a feketét 90°-on) a legjobb készíteni, tehát vár egy kicsit, amíg visszahűl a forró víz. Szerintem 3-4 dl-be jó egy filter (jobb a nem filteres, szálas zöld tea) Hosszan fejti ki a hatását - (ellentétben a kávéval, ami feldob és leejt:) És egészséges, antioxidáns, így visszahűtött vízben ~4 percig áztatva a jó hatóanyagi is kijönnek, megmaradnak, tehát jó. (Du 5 után már nem szoktam inni, mert akkor 12 -kor sem alszom jól tőle)
2014. szept. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hatást vársz tőle?
2014. szept. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egy bögrébe szoktam 1 filtert, vagy 3-4grammot, ha szálasat veszek. Finom és szeretem reggel inni.


De kérdező, most komolyan: szerinted ha önmagában a zöldtea-ivás fogyasztana, léteznének kövér emberek?? :DD

2014. szept. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A 4. jól leírta. Az a lényeg hogy ne filterest vegyél, az nem jó. Tényleg nem. Szálkásító étrend mellett, reggel felkelés után éh gyomorra utána aerob edzés majd csak utána reggeli hatásosabb.

Majd napközbe 1-2 csésze max.

2014. szept. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy önmagában nem fogyaszt,minden nap tornázom, csak kiváncsi voltam, hogy jól készítem-e el. köszönöm a válaszokat.
2014. szept. 24. 11:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha a zsírégetés elősegítését várod tőle (akkor várhatsz.... :D ) ahhoz naponta legalább 4 filter kell.

De inkább diétázz meg sportolj (sport alatt nem a lábemelgetést meg a fél kilós súlyzó emelgetését értem).

2014. szept. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sowilo ***** válasza:
A zöld teának nincs számottevő zsírégető hatása. Főleg a pickwick teának, mert az gagyi.
2014. szept. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!