Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik tablettás kiszerelésű...

Melyik tablettás kiszerelésű fogyasztószer a leghatásosabb?

Figyelt kérdés
Hallottam már Super fat burnerről, Shape X és Turbo Ripperről. Van más is? Fogyni, méregteleníteni, zsírtégetni szeretnék és ezt tablettásan oldanám meg, porok nélkül. Mit javasoldz?
2014. okt. 6. 15:37
 1/7 Sowilo ***** válasza:

"ezt tablettásan oldanám meg, porok nélkül"


Aha, szóval porok nélkül, ugye? Mert te ilyen marha nagy egészségtudatos vagy, és azért kerülöd a "porokat"? Azok biztos mérgezőek. De bezzeg az ilyen (pénz)fogyasztó szerek, amiktől eredményt még senki nem látott, és a tartalmuk is kérdéses, azok aztán rendkívül egészségesek. Mik is a "porok"? Por alakban általában táplálékkiegészítőket, főleg fehérjét szoktak árulni.


Nem tudom, látod-e a kontrasztot. Táplálékkiegészítő = koncentrált élelmiszer, fogyasztótabletta = rejtélyes mocsok. Szóval a koncentrált élelmiszerektől óvakodsz, viszont a kamu hülyeségeket pedig tömnéd magadba, mert te egészségesen akarsz fogyni. Gratulálok.


De egyáltalán látsz is a szemeddel? Shape X? Super fat burner? Te megennél valamit, amit így hívnak? Utoljára a tévés Teleshopban hallottam ilyen nevű termékekről. Mint a csúcshiperszuper "fogyasztó öv" ami rádióhullámokkal égetné le a zsírt, ha nem lenne kamu...


Meg eleve mi az a mentalitás, hogy "fogyni szeretnék, tablettásan oldanám meg"? Szerinted akkor miért táplálkozik egészségesen, és mellette edz keményen annyi ember, ha létezik olyan tabletta, amit csak szedni kell, és lefogysz? Nem gyanús ez neked? Testépítők vajon miért diétával, és miért nem Turbo Ripperrel pucolják le magukról a zsírt verseny előtt?


Na de akkor hogy értelmes választ is adjak: egyik sem hatásos, mind átverés, csak a pénzed kell nekik. Nem létezik fogyasztószer, mert ha lenne, mindenki azt szedné diéta helyett.

2014. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szűztea kapszula.30 kilót dobtam le vele.
2014. okt. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen durván nagyon fogyás a munkahelyen a hoodia kaktuszkivonattal jött össze.
2014. okt. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most vettem egy csomó fat burnerst
2014. okt. 22. 20:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Hoodia kapszula. Csak az eredeti.
2014. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az összes egyformán hatásos. Sz@rt sem ér egyik sem.
2014. okt. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyikben sem hiszek. Mozgás és helyes táplálkozás mellé semmi sem kell. Plusz ez adja meg azt az örömöt, hogy tudod, tényleg te harcoltál meg a fogyásért. Sokkal energikusabb leszel, és büszke magadra. Én nagyon-nagyon ritkán méregtelenítés miatt beveszek egy szűztea kapszulát, de az meghajt, vigyázni kell vele. A dobozon az áll, napi 3 szemet vegyél be...na ezt ki ne próbáld, nem tudom szebben leírni, én ettől konkrétan összefostam magam másnap:)
2014. okt. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!