Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Használja valaki a "Hódi Pam"...

Használja valaki a "Hódi Pam" féle ördögnyelv kapszulát? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után indult be a fogyás ha beindult, hogyan használjátok? Aki nem hisz benne, ne írjon lehúzó válaszokat! Csak tapasztalatokat kérnék, akiknek van. Köszi!
2014. okt. 7. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Hinni a templomban kell...


Megnézed mi van benne :

glükomannán - ez egy emészthetetlen rost

zöldtea polifenol - biztos jó, csak nagyobb mennyiségben, de egyébként csak cukor

koffein - kell magyarázni?


De egyébként oda is írják, hogy "A diétát és a fogyást önmagában egyik termékkel sem lehet elérni, csak kiegészíteni a helyes táplálkozást és a megfelelő életmódot".


Ennyi ez egy tápkieg, csak fizeted pluszba hódi pamela rongyrázását is...

Ha viszont van kiszámolt étrended (és nem csak a kalória van csökkentve), akkor viszont enélkül is lesz eredménye. Olyan 1%-os dolog ez, hogy csoda...

2014. okt. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja és a kondit se fogod megúszni...
2014. okt. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Erről a teleshopos fitnesz termékek jutnak eszembe amikor odaírják apró betűs részbe hogy "megfelelő fogyókúra mellet lehet tőle fogyni!"


Megfelelő fogyókúra mellet ilyen felmarketigelt cuccok nélkül is lehet fognyi!Nem sokkal kevésbé mint vele! :D


Vagy ott van a jól hangzatos "turb* diéta" termék ami 1kg fehérjéből meg egy kis vitaminból áll! 17700 FT-ért


Ebből a pénzből vettem 5kg fehér csoki ízesítésű fehérjét meg egy erősebb 1 hónapra elegendő multivitamint!


Ezzel csak azt akarom mondani hogy marketing meg az emberek tudatlanságát használják ki!

2014. okt. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Óriási marketing költség, egy nagy lufi termékkel.
2014. okt. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia,en ugyanolyan ehes voltam,hiaba ittam rengeteget,nekem nem hasznalt.
2014. okt. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!