Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mennyi kalóriát éghet kb egy...

Mennyi kalóriát éghet kb egy ananásztabletta?

Figyelt kérdés
tudom, hogy sokan nem hisznek benne, de ebben tényleg ananász van és még pár ilyen negatív kalóriás "fogyasztócucc". kb 50-52 kg vagyok, és a VitaSlim-féle tablettát használom

2014. okt. 7. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Még az igazi ananász sem negatív kalóriás, szólva semmit nem éget.
2014. okt. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Te kevered a dolgokat, ez nem vallási kérdés, hogy ki miben hisz, ha ilyen egyszerűen nincs. Csak neked még mindig büdös a munka, hogy odafigyelj a táplálkozásra meg a mozgásra, és hitegeted magad ilyen hülyeségekkel, meg gazdagítod a cégeket.
2014. okt. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hu(.)wikipedia(.)org/wiki/Negat%C3%ADv_kal%C3%B3riatartalm%C3%BA_%C3%A9tel 'A negatív kalóriatartalmú ételek olyan élelmiszerek (többnyire sok rostot tartalmazó zöldségek és gyümölcsök), amelyek a megemésztése több energiát igényel, mint amennyit kinyer belőlük a szervezet' és lényegtelen hogy wikipédia, ez egy tény.
2014. okt. 7. 19:34
 4/13 A kérdező kommentje:
amúgy (??) mozgok, és egészségesen táplálkozom, de azt gondolom ha nem így lenne, és mondjuk teljesen hülyeség lenne a kérdés is, akkor sem kéne ilyen stílusú választ írnod, inkább ne írj semmit, mert ez minden de nem segítség
2014. okt. 7. 19:38
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Hehe, te egészen nevetségesen buta vagy. :D
2014. okt. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én elég sok ananászt ettem, de nem fogytam tőle, pedig rendes, feldolgozatlan gyümölcs volt, meg 100%-os, tehát adalékmentes, gyümölcslé.
2014. okt. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Te tényleg nagyon buta vagy.

A tablettán mit emésztessz? A rost, és a sejtfalak miatt nehezen emészthető, amik a tablettában pont nincsenek benne.

2014. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Marha, még az általad lkinkelt wikipédia oldalon is rajta van:

"Orvosilag nem elfogadott a negatív kalóriás teória, aminek okát igen egyszerű belátni: ha valóban léteznének ilyen ételek, akkor az azt jelentené, hogy, az adott ételből ha sokat eszünk, akkor éhen halunk, ami természetesen lehetetlen."

2014. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne hordjátok le szegényt... mert valamennyit igenis "eléget":

Egy tabletta kb. 2 - 3 kalóriát éget el: pont annyit, amennyit a kezed, és a nyelő izmaid, míg a szádhoz emeled és lenyeled. Persze többet éget, ha előtte kimész egy pohár teáért vagy vízért, mert megfogod a poharat, lecsavarod az üveg dugóját, stb..

De a legtöbbet akkor égeti, ha elmész egy ásványvíz forrásához. GYALOG.

Szóval égeti az a kalóriát, csak nem úgy és nem annyit, mint ahogy azt te szeretnéd :DDD

2014. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

jóól van, nyugi:D

utánaolvastam, tényleg hülyeség:D

2014. okt. 7. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!