Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kavitacios zsirbontas vs...

Kavitacios zsirbontas vs vibrációs tréner?

Figyelt kérdés

Mielőtt leszolnatok! Nem vagyok kövér! 182 vagyok és 86 kg.


Edzek napi szinten évek óta! Nagyon rossz a genetikam,és mivel a szülőkkel lakom nem tudom megoldani a helyes taplalkozast! Járok terembe,sokat mozgok de belefaradtam hogy olyan mint ha semmi eredménye nem lenne évek meg csak mennek! A nők még felszínesek! Csak a nyagyon magas vékony vagy az igazán izmos pasiknak adnak esélyt! Én egyik sem vagyok!


Kérdésem az lenne azoktól akik tényleg próbálták a kérdés nevében szereplő eszközöket! Van értelme megprobalni?


2014. okt. 8. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A kajáddal lehet gond.Olvasd el a Sárga Kapszulát!
2014. okt. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyik sem ér semmit.
2014. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
Azt hiszed azért nem állnak veled szóba a lányok, mert nem vagy nagyon magas és vékony vagy igazán izmos? Nagy része (már amelyik értelmes és nem a te szinteden van) azért nem állna szóba veled, mert a kérdésedből sejthető, hogy nem gondolkozol, hanem egy birka szintjén vagy. Gondolkozz el, hogy pl a vibrációs tréner hogy a f-ba indítaná el a fogyásod? Tudod egyáltalán milyen folyamat a testzsír százalékának csökkentése? Gondolkozz ember!!!!
2014. nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!