Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 161 cm vagyok és 72 kiló!...

161 cm vagyok és 72 kiló! Nagyon szeretnék megszabadulni és ha hánytatom magam és edzek mellé fogyok valamit?

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen, és tönkremegy a nyelőcsöved, a gyomrod és mindig rosszkedvű leszel. hidd el, nem kifizetődő dolog, ha edzel, az szuper, nem kell mellé hánytatnod magad. csak ne tömd a hasad egész álló nap és tartsd a mozgást
2014. okt. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy fizikai terhelést nem csinálhatok...és úgy nem tok fogyni
2014. okt. 27. 16:45
 3/13 anonim válasza:

A hánytatás nem megoldás. Járj el kocogni, futni valamelyik barátoddal, vagy mást nem egyedül egy fülessel. Nekem az vált be, hogy hónapok óta nem ettem se csokit, se egyéb édességet vagy rágcsát. Reggelire szendvicset eszek, tízóraira egy alma vagy más gyümölcs ebédre főtt kaja a régebbinél kicsit kevesebb adagban, uzsonnára megint valami kis apróság, vacsorázni nem szoktam. Na, meg a folyadékok. A Kólára és társaira rá sem nézek, ásványvíz és gyümölcslé párti lettem.


15/L

165 cm, 59 kg

Már 7 kilót fogytam anélkül, hogy koplalnék/hánytatnám magam. Sportolni sajnos nem tudok az asztmám miatt.

2014. okt. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem futni sem szabad.:(
2014. okt. 27. 16:47
 5/13 anonim válasza:

Nekem sem, de mégis letudtam fogyni. Ne kifogást keress, hanem, ne csak hangoztass, hogy fogyni akarsz, hanem tegyél is érte.

U.i.: Az lemaradt, hogy étkezés előtt szoktam inni egy nagy pohár vizet.


15/L (az előbbi)

2014. okt. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Az nem baj, a fogyás a táplálkozáson dől el, nem a mozgáson.

Egy fasza étrend kell, semmi más. A hánytatást felejtsd el.

2014. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha fizikai terhelést nem csinálhatsz, akkor hogy akarsz edzeni?


Hánytatás előtt meg nézz utána, milyen "áldásos" (és maradandó) hatásai vannak a bulimiának.

2014. okt. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért is nem tudsz fizikai dolgokat csinálni?
2014. okt. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mer kicsattogok és a torkomban is van és megfulladhatok...
2014. okt. 28. 18:36
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem a sport az elsődleges fogyasztó tényező, hanem a táplálék. Körülbelül olyan az arány, hogy 70% kaja, 30% sport, ez egyénkenként eltérhet. Az ételen belül pedig a szénhidrátot kell jobban visszaszorítani. Kerüld a krumplit,kukoricát,gabonákat,rizst.Amennyi szénhidrát megmarad az inkább gyümölcsből, azt se sokat. Köretnek zöldségeket próbálj. Állati zsírt nem szabad megszüntetni, mert tulajdonképpen annak nincs hízásra késztető biológiai hatása, viszont ha ódzkodsz tőle, visszafoghatod. De ne szüntesd meg, mivel van szerepe a normális müködésbe. Egyél disznókát, marhácskát, néha kis szelet szalonnát is, és akkor már jók vagyunk.

Kevesen tudják, de a tejféle dolgoknak van inzulinra hatásuk, így nem kalóriatartalommal, hanem ezáltal fogják meg a zsírraktárak leépítését, mivel a hízásért, ha arra valaki hajlamos, annak megugró szintje felelős! Fehérje fontos, de nehogy csak itt csirke meg pulykamellel bohóckodjunk, mert közel sem olyan értékes húsok, mint a kérődzőeké! Én sem mozogtam többet, mint addig, tavaly év elején, amikor nekifogtam így, mégis lehajítottam 45 kg-ot (125-ről 80-ra).

2014. okt. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!