Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen zsírégetőt ajánlotok...

Milyen zsírégetőt ajánlotok 10-15 kiló ledobásához?

Figyelt kérdés

Van egy kis fölöslegem. A kaját le tudom csökkenteni 2 kis és egy nagy adagra naponta, ez nem gond, de mozogni, tórnázni semmiképp nem tudok, mert fárasztó és irodai ülőmunkám van. Milyen zsírégetőt kellene szednem ? Napi hányszór és miből, étkezés után vagy étkezéstől függetlenül csapvízzel ? Ezekben nem vagyok otthon, segítsetek ? :-D

Megy a felpontozás a jó válaszért.


2014. nov. 12. 20:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mozgás nélkül felejtsd el. Mint ahogy nem hirtelen elkaptad azt a 15 kilót, nem is tudod ledobni.
2014. nov. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

" de mozogni, tórnázni semmiképp nem tudok, mert fárasztó és irodai ülőmunkám van."


te szegény :D

2014. nov. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A "zsírégető" az egy népbutítás. Ilyen nincs. Pontozz le nyugodtan. Én se bírom a sportot, de sétálni el tudsz menni te is naponta fél órára!
2014. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Persze sétálással egyenértékű, busz utáni futkosás reggel, meg súlyos kristályvíz hazacipelése sparból ezek megvannak azért, ez is komoly mozgás. Na milyen tablettát ajánlotok?


Nem muszáj zsírégető, fogyis, anyagcsere gyórsító, fat burnerféle is jó lesz kösz

2014. nov. 12. 22:03
 5/17 anonim ***** válasza:

nem ér semmit kondi és kiszámolt kaja nélkül...


olyan 1%-os dolog az a sok koffeines vacak

2014. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Nincs ilyen tabletta! Nép butítás! A fogyás egy nagyon egyszerű dolog! Több kalóriát kell ledolgozni mint amennyit beviszel! Ennyire egyszerű! Nah most otthol a Tv előtt ez nehezen kivitelezhető!
2014. nov. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

amúgy én is irodában dolgozom

egész nap csinálom az adminisztrációs retket bogarászom a kézírást és csak azért sincs nyomtatottal kitöltve a kérés ellenére... persze ha a számla el van írva akkor tudjuk kinek az anyukáját

ha már úgy érzed folyik ki az exceltől a szemed és nem akarod ezt tovább csinálni, akkor van kb dél, és van még 4 tartalmas munkaóra :)


és ennek ellenére felemelem a valagam felsétálok mount everestre ki a főiskolai kondihoz mert ott nem kérnek diákot a diák bérlethez és letolom az a heti 3 edzést és nyomom mint egy gép mert háború van!


menj a francba spáros ásványvíz hazacipelés kemény mozgás...

2014. nov. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
Bzdmeg én 8 órában kemény fizikai munkát végzek, ez melletz kondizok hetente 5x!! Lusta disznó vagy.
2014. nov. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%

Milyen irodai munkát végzel ilyen helyesírással?


Egyébként meg nincs ilyen tabletta, mozogni kell, főkeg, ha egész nap ülsz.

2014. nov. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
főkeg=főleg, sietség miatt félreütöttem.:)
2014. nov. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!