Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki nem tud valami jó...

Valaki nem tud valami jó fogyókúrás gyógyszer? Heti 4 x sportolok de nem fogyok semmit sem. és januárig le kellene dobnom pár kilót.

Figyelt kérdés
2014. nov. 20. 16:46
 1/7 anonim válasza:
Én zöld kávétol amiben 1000mg.a zöld kávétol tartalom 3het alatt 7kg-t adtam le,Sport,textmozgas nelkul,csak meló!Sokkal kevesebbel ertem es nem kivantam a nasit
2014. nov. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Javitas:Ettem
2014. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne gyógyszert keress.

Táplálkozás/étrend változtatás szükséges.

2014. nov. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat! Az éttrendemen sajnos nem nagyon tudok változtatni mivel nap közben nincs sok időm enni, de 6 után már nem eszek ha eszek is csak almát :)
2014. nov. 26. 19:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Étrendemen*
2014. nov. 26. 19:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia,

anno én is fogyni szerettem volna, mert nem éreztem túl jól magam, és kb semmi időm nem volt mozogni, az étkezésre úgy ahogy, de próbáltam figyelni:)

nekem a botanical slimming kapszula segített megszabadulni az úszógumiaimtól, habar ez nem fogyasztoszer, hanem ilyen etvagycsökkentő. de az eredmenyt tekintve oly mindegy:D

amúgy lehet a sok stressztől nem megy a fogyás, nekem mar sokszor mondták, hogy próbáljam meg kiiktatni az életemből, de hát nem megy az olyan könnyen :/

Hajrááá:)

2014. dec. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Ha a mostani nem válik be akkor ki próbálom amit írtál :) köszönöm!!

2014. dec. 3. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!