Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szeretnék érdeklődni, hogy...

Szeretnék érdeklődni, hogy lehet elérni a CGA800 fogyasztótabletta forgalmazóját? Sajnos beugrotttam és rendeltem, "kedvezményesen" 16.700. -Ft-ért 100%-os pénzvisszafizetési garancia mellett. Semmit sem fogytam!

Figyelt kérdés
Online rendeltem,de ma már ez az oldal nem érhető el..180next.com volt a cim és a termékismertető,ami 30 db-os kiszerelésben volt ,napi 2x1 szedéssel,viszont a kivánt hatás eléréséhez 2 dobozzal kellett rendelni,igy került 16.700.-Ft-ba. Még aznap felhivott a munkatársuk,kszönve a rendelést,és biztositott róla,ha nem fogynék minden további nélkül visszakapom a pénzemet,megadott egy e-mail cimet,ami nem müködik. Alacsony nyugdijjal rendelkezem,fogynom betegségeim miatt kellene,de éppen a betegségek miatt,nem tudok sokat mozogni,ehhez pedig nem kell a torna.Nagyon becsaptak.

#CGA800 fogyasztószer #forgalmazó elérhetősége érdekel
2014. nov. 20. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy tablettától fogyás. Akkor nem lenne kövér ember. Jelentse fel őket a fogyasztóvédelemnél.
2014. nov. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

72-48. Én nyertem.

Magyarország a buta (elbutult, elbutított, gondolkodni képtelen, csodaváróan ostoba és folytathatnám) emberek hazája. Ilyenek mindenhol vannak, de valahogy itt nálunk sokkal többen lettek, mint máshol.

Gyógyszert a PATIKÁBÓL veszünk, csodák pedig nincsenek. Ha tablettától fogyni lehetne, mindenki ripsz-ropsz lefogyna és egy gonddal kevesebbje lenne az emberiségnek. Lám-lám, csak egy Semmelweis kellett és az anyákat is megmentették a haláltól. Egyszer feltalálják a kövérség ellenszerét is, valaki Nobel-díjat is kap majd érte, viszont az tuti, hogy elsőnek nem egy nevenincs internetes áruházból lehet majd megrendelni.

Addig pedig az ostoba-ipar virágozni fog, tévésoppostól, fogyasztótablettástól.


ON: kérdezd meg az orvosodat, hogy a Lyxumia nevű injekció neked használna-e.


[link]

2014. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!