Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Véletlenül találtam egy...

Véletlenül találtam egy fogyasztószert?

Figyelt kérdés

Nem voltam meghízva, de endokrinológiai problémáim voltak, vannak, felírtak rá vérnyomáscsökkentőt is, és most olvasom, hogy a gyógyszer mellékhatásai között szerepel a nagyfokú étvágytalanság, rendszeres hányinger-érzet, és tényleg.

Amikor elkezdtem szedni, fogytam vagy 30 kilót, úgy néztem ki, mint egy csontváz. Abbahagytam, meghíztam viszont rendesen. És sokszor éhes voltam, rengeteget ettem, most megint elkezdtem szedni, rokonságom tömne szokás szerint, de semmihez sincs kedvem.

Nem írnám le a gyógyszer nevét, a központi idegrendszerre hat, és mint minden gyógyszernek, vannak mellékhatásai, hosszabb távon gondolom elég súlyosak is.



2014. nov. 22. 02:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatjuk hogy talaltal,de nem szedheti akarki..es egeszegtelen fogyas,amit vissza is szedsz ha leallsz..ertelmetlen
2014. nov. 22. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Életveszélyes dolog így kísérletezgetni. Ez a le-fel teljesen megbontja a szervezet egyensúlyát és ekkora mértékű fogyás a bőrt és a kötőszöveteket is igénybe veszi. A vérnyomáscsökkentő hatásról nem írsz, pedig arra adták. Azt nem szokták abbahagyni, mert utána hirtelen felugrik a vérnyomás. Lehet, hogy a dozirozás nem volt egészen megfelelő.
2014. nov. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem találtál te semmilyen fogyasztószert! Az eddig is köztudott volt, hogy idegrendszerre, hormonokra, anyagcserére, emésztésre adott gyógyszerek befolyásolják a táplálkozást és testsúlyt is.

Nem egészséges a használatuk fogyási célból, folyamatosan keresik az alapbetegségekre is a biztonságosabb szereket, amelyeknek kevesebb a mellékhatásuk.

2014. nov. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

egy szóval nem írtam, hogy fogyás céljából szedtem...

Nem ártana megtanulni olvasni.

Igen, ugyanúgy lehet hízni attól is, amiket az utolsó írt, mint fogyni, egyénileg hat az emberekre.

Van, aki a mozgástól 5x akkor lesz, mint volt. Van, aki meg lefogy. Ennyi.

2014. nov. 22. 08:06
 5/10 A kérdező kommentje:

amúgy amiket "fogyasztószereknek" árulnak, az sem sokkal egészségesebb.

Vannak komoly anyagacsereproblémák, amitől szerencsétlen valaki még ha vért izzad, se képes normál módon leadni a zsírt, izmot.

Csak az üresfejű testépítők nem képesek agyilag felfogni, meg jópár korlátolt gondolkodású emberke, hogy nem mindenkire hat egyformán a hagyományos diéta, mozgás.

2014. nov. 22. 08:10
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

"Van, aki a mozgástól 5x akkor lesz, mint volt. Van, aki meg lefogy."


hát...nem. :) LOL.

2014. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
dede. lololol
2014. nov. 24. 05:11
 8/10 anonim válasza:
Vannak ilyen gyógyszerek, de VÉNYKÖTELESEK ! Úgy hívják őket, hogy étvágycsökkentő, sajnos nem írják fel csak már halálosan elhízottaknak, mert sok mellékhatása van, de jó ötlet lenne étvágycsökkentőt adni emberkéknek
2014. nov. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
43%
Van aki nem fogy le a mozgástól, csak a hája átalakúl hússá, mert eszik mellette. Úgy kell fogyni, hogy mozogsz mint állat, de alig eszel valamit
2014. nov. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"csak a hája átalakúl hússá,"


Megérett az emberiség a világvégére...

2014. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!