Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » JutaVit Slim Lady anyagcsere...

JutaVit Slim Lady anyagcsere serkentő és zsírégetést elősegítő tablettáról van valakinek véleménye?

Figyelt kérdés
Előre is leszögezném, hogy nem azért vettem, hogy a tévé előtt nassolva várjam, hogy csodát tegyen, és napról napra vékonyabb legyek. Rendes dietetikus által összeállított egészséges étrend, és sport mellé vettem étrend kiegészítőként, gyógyszertárban ajánlották(mert megkértem őket, hogy ajánljanak valamilyen fogyást elősegítő tablettát). Az ára baráti volt, ezt a 3000 ft/100 db-ot nem sajnáltam, reménykedni mindig érdemes. Leginkább az anyagcsere serkentő funkciójára lennék kiváncsi, mert teljesen el lett cseszve az anyagcserém, és nem működik rendesen. Illetve még a mellék hatások érdekelnének, ha valaki tapasztalt ilyet, mert nem volt hozzá mellékelve tájékoztató és a dobozán is csak az összetevőket találtam.
2014. nov. 24. 21:44
 1/3 Powerup válasza:
Nincs.
2014. dec. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mi volt a tapasztalatod? Bevált a tabletta?
2016. márc. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 rizsaa válasza:
Na azóta mit tapasztaltál kedves kérdező ?! Érdekel a válasz
2022. jún. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!