Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Olyan fogyasztószert keresek,...

Olyan fogyasztószert keresek, ami biztosan hatásos. Hol tudnék ilyet beszerezni?

Figyelt kérdés
Sajnos tornázni nem érek rá, és nincs is lehetőségem rá. Diétázáshoz nincs akaraterőm sajnos. Régebben a Pai you gou tablettát szedtem, és jó is volt. Teljesen elvette az étvágyam, egy hónapban három kilót fogytam.
2014. nov. 30. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kell hozzá egy fa kötőtű, amire rá kell harapni és a szájban tartani elalvásig.
2014. nov. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Semmi diéta, enni viszont van akaraterőd? További kellemes hízást...
2014. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezzel a hozzáállással nem fogsz fogyni. Pirulák, porok nem végzik el helyetted a melót sajnos.
2014. nov. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Nincs ilyen tabletta, de te amúgy se akarsz igazán lefogyni.
2014. nov. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a hoodia étvágycsökkentőt szedem, nagyon hatásos volt! Sok sok fogyasztószer és étvágycsökkentő után végre ez hatott!
2014. dec. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a Hoodia p57-vel nem próbáltad? nekem azzal ment a fogyás:) szedtem pár hónapig, és gyönyörűen lementek a kilók. hálás vagyok érte.
2015. febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!