Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan működnek a fogyasztósze...

Hogyan működnek a fogyasztószerek?

Figyelt kérdés

sziasztok! Azt szeretném megtudni, hogy amikor olvasom egy fogyasztószer leírását milyen működésben higgyek? Vagyis hogyan kell működnie egy fogyasztószernek? Mi történik azután, hogy lenyelem, hogyan szedi le rólam a zsírt? Mit csinál pontosan a zsírral?

köszi!


2014. dec. 1. 14:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nem működnek.
2014. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább sehogy, és bocs, hogy ezt válaszolom.


Higgy nekem, túlsúlyos vagyok, az egész felnőttkoromat végigkísérte a fogyókúra, elhiheted, hogy kipróbáltam egy-két szert. Fogytam is - amikor végre eldöntöttem, hogy alapjaiban megváltoztatom az étkezésemet, életmódomat. 18 kiló mínusznál tartottam, mikor teherbe estem, így felfüggesztettem ezt a projektet. A terhesség alatt ellenőrzött körülmények között diétáztam (volt cukorparám, bár soha nem bizonyosodott be), egy teljesen normálisan tartható, egészséges, kiegyensúlyozott diétát követtem - és nem híztam. A kicsit a napokban megszülöm, szeretném sokáig szoptatni, de szoptatás után újra vissza fogok állni az eredeti étrendre (amiben semmi ördöngösség, humbug, vagy csodaszer nincs), és szépen folytatom a fogyókúrát. Semmilyen tabletta, csepp, por, vagy kapszula nem nagyobb segítség, mint megtalálni a helyes egyensúlyt az étkezésben, ésszerűen mozogni, és következetesnek lenni.

2014. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de akkor miért keresi is sok ember? illetve amiket kérdeznek a kérdésekben, azok mind átverések?
2014. dec. 1. 14:54
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert csábító. Mert vonzóan hangzik, hogy "ez tényleg használ", "ez nagyon tuti", "ezt svájci orvosok dolgozták ki", "meg sem kell mozdulnod", "azt eszel, amit akarsz", "annyit eszel, amennyit akarsz". Ha egy, ha csak egyetlenegy is működne (és hosszútávon! az nem ér, hogy ideig-óráig hat, olyat én is szedtem), akkor szerinted nem tarolta volna le a világot, és mindenki azt szedné? De. De ilyen nincs.
2014. dec. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha mellette diétázik meg mozog, és ezek miatt lefogy, akkor hiheti azt a hülyéje, hogy a fogyasztószer miatt volt, pedig nem.
2014. dec. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Na igen, ha ilyen egyszerű volna a dolog, akkor egy kövér ember sem lenne.
2014. dec. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Azért keresi sok ember, mert bedőlnek az "1 hét alatt 15 kiló minusz " és hasonló dumáknak. És sokan lusták mozogni, kizárni a szemétkajákat egy életen át a jó külső érdekében, azt hiszik bevesznek egy kapszulát és úgy néznek ki mint egy fitneszmodell. Ennyi. A fogyasztószerek semmit nem érnek.

(Ja és nem általánosítani akartam a fogyni vágyók körében, hatalmas tisztelet minden kivételnek!)

2014. dec. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja igen, ha megnézed, bármelyik fogyasztószerre rá van írva, hogy "a legmegfelelőbb hatást a napi mozgás, és kiegyensúlyozott diéta mellett éri el". Haha, hadd röhögjek! :) Ennyi erővel gyakorlatilag a reggeli öt perc tapsolás is fogyasztószer, ha mellette naponta mozogsz, és kiegyensúlyozottan étkezel.
2014. dec. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akkor már csak azt nem értem, hogy ha nem létezik olyan, hogy fogyasztószer, akkor a gyakorikerdesek.hu-n miért van ilyen kategória? Ez is becsaphatja az embert. Mert ha van ilyen kategória, akkor létezik maga a fogyasztószer is. Ennyi erővel lehetne "zsírból izmot" kategória is, nem?
2014. dec. 1. 15:34
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezotéria is van.
2014. dec. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!