Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha Rossmann-ban kapható Well...

Ha Rossmann-ban kapható Well Mix diétás italport használok amellé szedhetek még Interherb káposztaleves kapszulát?

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan, fogyni amúgy sem ezektől fogsz.
2014. dec. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi , igazán kedves -.-"
2014. dec. 2. 12:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem megsértődni kell, ez tény. Ha megkérdeznéd, le lehet-e barnulni a neonlámpa alatt, én meg megmondanám, hogy nem, mert nincs benne UV komponens, azon is lehetne durcáskodni, meg mufurc-szmájlit írkálni, azonban azt sem sértési szándékkal írnám le, hanem mint tényt.


A fogyás nem ezen tényezők függvénye. Ez van.

2014. dec. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Osztom első véleményét, ezek csak arra valók, hogy pénzt keressenek a gyártók.
2014. dec. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármit szedhetsz mellé, de ahogy előttem is írták, ezektől nem fogsz fogyni. Sport és diéta, még mindig...
2014. dec. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Béhészmorz válasza:
100%
Nem kell sértődőset játszani, ezektől tényleg nem fogsz egy kilót sem fogyni. :) Tapasztalat. Jelenleg 6 hete diétázok, és mozgok is mellette, eddig 10 kilót adtam le. És nem szedek semmi ilyen szemetet. Nincs értelme.
2014. dec. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább olvasgass utána egészséges étrend alapjainak, ha már ilyen buta vagy.
2015. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!