Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szálkásító diéta?

Jani az útonálló kérdése:

Szálkásító diéta?

Figyelt kérdés

Össze tudnátok nekem állítani egy szálkásító diétát?


108 kiló vagyok. Kell még más adat?



2014. dec. 8. 16:44
 1/7 poiu ***** válasza:
55%
Neked nem szálkásítanod kell, hanem fogynod. Ehhez kellene egy csomó séta + olyan diéta, amiből nem ezsed túl magad. A legtöbb embernek ez a paleo vagy az Atkins.
2014. dec. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
188 cm vagyok, azért gondoltam szálkásításra mert van rajtam izom is amit nem akarok elveszteni
2014. dec. 8. 22:00
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyáron fegyencedzés mellett futottam és egész jól lefogytam de azóta nagyon sokat zabáltam és semmit sem mozogtam viszont így télen futni nem szeretnék a hideg levegő miatt.A fegyencedzés magában jó lenne? Kondizni nem szeretnék( egy éve jártam rendesen de fegyenccel sokkal többet értem el).
2014. dec. 8. 22:03
 4/7 anonim ***** válasza:

"nem szálkásítanod kell, hanem fogynod"


Mi a különbség? Mindkét esetben a testzsírszázalék csökkentése a cél.

2014. dec. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 poiu ***** válasza:
Mi a különbség? Szálkásítás pár % zsír leadása éss mivel eleve kevés a zsír, nagyon észnél kell lenni, hogy tényleg a zsír menjen le. A Kérdező - hacsak nem különlegesen izmos - elhízott (I. fokú elhízás), neki egy szabályos fogyókúrára van szüksége. Ha nem viszi túlzásba (heti max. 1 kg) és mozog is mellette, akkor nem fog izomból veszíteni. A legegyszerűbb, ha minden cukrot, keményítőt kiiktat.
2014. dec. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tehát azt mondod hogy ha egészségesen táplálkozok,sportolok és napi mondjuk 2500 kcal alatt eszek akkor heti 1kg fogyás zsírból meglenne? És egyébként hány kilónál kéne elkezdeni annyira odafigyelni a szálkásító diétára?
2014. dec. 10. 14:50
 7/7 poiu ***** válasza:
A heti 1 kg a max, ha ennél többet fogysz, akkor izomból is vesztesz - na jó, az elején lehet több, mert akkor sok vizet is leadsz. Amikor a BMI-d a normális határra kerül, akkor jöhet a "szálkásítás".
2014. dec. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!