Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Tehát a hét minden napján edzek, vasárnapot kivéve az pihenő nap.

hétfő: súlyzós edzés (1,1,5óra)

kedd: futás (1.5óra)

szerda: súlyzós edzés (1,1,5óra)

csütörtök:futás (1,5 óra)

péntek:súlyzós edzés (1,1,5óra)

szombat: foci (2óra)

a futás az nem magas intenzitású 9km/h (futógépen)

Szeretnék izmot építeni meg zsírt is égetni.


Szerintetek jó ez így vagy változtassak?

Inkább mennyek rá a zsírégetésre és később kezdjem majd az izomépítést?

(Kajálást azt nem írom le arra odafigyelek.)

Azért is írtam ehez a kategóriához mert a zsírégetéshez tervezek venni:

L-Carnitine 100.000 mg liquid és Thermo Drine Liquid-et

És Iso Whey ZERO Lactose Free-t a súlyzós edzések utánra.

A kérdésem tehát az hogy ez az edzés maradhat így vagy változtassak?

(180 magas vagyok és 85kg)



#fogyás #L-karnitin #súlyzós edzés #zsírgégetés #Iso Whey ZERO Lactose Free
2014. dec. 13. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogyásnál kajálás a lényeg.. erről semmit sem írtál. Mi lehetne a véleményünk? Az enyém az, hogy egyél jól. Ugyan ezt az emberek többsége úgysem csinálja jól, te meg semmit sem írtál róla.


Karnitint szintetizál a tested, az a karrier molekula ami beviszi az acil-koenzimA-t a mitokondriumaidba. Tejsavó fehérjében szerinted mennyi növekedési faktor marad? És az vajon nem gond fogyásnál?

Thermo drine is csak kiegészítő, köze nincs a 'zsírégetéshez', ahhoz az egészségednek és az étrendednek van köze.


Aki betegre eszi magát, az előbb-utóbb már alig tud zsírt égetni, és be is hájasodik. Aki egészséges, annál jól működik a zsírsav oxidáció (nem azért, mert karnitint eszik..) és egészséges tartományban van a testzsírja is. Tehát erre figyelj, szerintem.

2014. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint, ha viszonylag kevesebb zsírt szeretnél leadni, akkor célravezetőbb előbb izmosítani, majd utána ledolgozni a zsírt.
2014. dec. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: hát ne nagyon vakon vagy haver...

nem azért mondom de kiírtam a lényeget:

"Szeretnék izmot építeni meg zsírt is égetni. "

leírtam ez edzéstervemet h h néz ki, meg a "paramétereimet" és ebből ki lehet következtetni hogy most csak zsírégetés kéne vagy nyomhatom mindkettőt ahogy az edzéstervbe..vagy egyikből többet a másikból kevesebbet.

kajálás"terv" is meg van nem tom h ezen mi nemvilágos..tök fölösleges leírni mert tudom h az rendben van..

és azt is odaírtam h csak tervezek venni dolgokat..és nem zabálom az ilyen biotech-es cuccokat..


(kérdező voltam)

2014. dec. 15. 01:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Újra leírom:

Ebből az edzéstervből csak az következik, hogy nem leszel teljesen gyenge.


Súlyzózol és futkosol meg focizol. Így még hízhatsz, izmosodhatsz, fogyhatsz vagy stagnálhatsz is, az étrendedtől függ. Az étrendedről csak annyit tudunk, hogy van és hogy 'jó'. Persze itt nem hisszük el, hogy egy étrend jó, ergó semmit nem tudunk.


Mi a véleményetek?

Jó, hogy nem otthon ülsz a szobádban, hanem edzel.

2014. dec. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!