Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Regenon tabletta beszerzése?

Regenon tabletta beszerzése?

Figyelt kérdés

Akiknek pozitív tapasztalatai vannak a Regenon tablettával kérem írják meg, honnan szerezték.

Sok szernek utánanéztem, ez tűnik a legjobbnak, csak félek a hamisítványoktól.



2014. dec. 27. 20:27
 1/4 anonim válasza:

A Regenont még nem hamisítják, mivel Romániában legális gyógyszertári szer, így amit a neten találsz vélhetően eredeti lesz. Más kérdés, hogy én egyetlen forrást találtam, pedig sokat kerestem.

Adipexet, és más szibutraminos szert viszont ne vegyél! MIND hamis, mert ezt már nem gyártják sehol, tehát nincs honnan megszerezni. A zuglaborban pancsolt vacakban meg ki tudja mi van.

2014. dec. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ^^
2015. jan. 6. 11:11
 3/4 anonim ***** válasza:
amit a neten arulnak semmit nem ér,rendeltem 10 evvel ezelött is,ég és föld a különbség.
2015. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az interneten egy helyről tudsz rendelni,ami magyar oldal. És jó! Én is szedem.

De ha az orvosod ki írja akkor vannak gyógyszertárak akik beszerzik az erősebbet.

2015. febr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!