Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Sopronba hol tudok hoodia-t...

Sopronba hol tudok hoodia-t venni? Milyen boltba találok ilyet? Vagy honnan tudnék rendelni?

Figyelt kérdés
hoodia, hoodia p57, étvágycsökkentő, fogyás, fogyasztószer
2014. dec. 31. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ne vegyél, átverés, én már próbáltam, semmit nem segít.

Január 1-től állj át az Atkins diétára - én 20 kg-t fogytam vele.

2014. dec. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem mondom, hogy átverés.


Szimplán csak tényként közölném, hogy ÁLTALÁBAN még ha valamilyen módon sikerül is koplalni/kevesebbet enni (nyilván lehet manipulálni az éhségérzetet drogokkal, gyógynövényekkel) ez semmilyen releváns eredménnyel nem jár. Ugyanis mi lesz pár hónap után? Nem alakulnak ki új, helyes étkezési szokások (a kevesebb evés nem tekintendő helyes étkezési szokásnak, csak egy mennyiségi változásnak, ez még elég kevés) így valójában semmi sem változik.


DE a következő új évig lehet csinálni egy fogyás-hízás ingázást, és év végén újra fogyásba kezdeni. Na most ez lehet valakinek jó móka, csak a hullámzó hízás-fogyás általában egyre nagyobb hízással (legalábbis nagyobb arányú testzsírral) jár, ezért megfontolandó.



Én nem vagyok húsfogyasztás ellenző, de az atkins diétában elhanyagolták a kortizolszintet. A magas arányú fehérjefogyasztás alacsony ch bevitel mellett tök jó fogyókúra, viszont a normális tartományon felüli kortizolszintet okoz ÁLTALÁBAN. Ez pedig baj, nem is kicsit. Tehát ha lowcarbot nagyon ésszel kell csinálni, okos ketogén típusban, csökkentett fehérje bevitellel, némi keményítő pótlással (ez drasztikusan enyhíti a kortizol problémákat!) és megemelt zsírbevitellel. Legalábbis célszerű ezen elgondolkozni, főleg ha kortizolos tüneteket érez valaki magán, vagy ha hosszabb távon változtatna az étkezésén mondjuk atkins szerint.

2015. jan. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ha neten rendeled meg, egyrészt kényelmesebb, gyorsan ki is szállítják! Én is mindig online rendelem, a hoodia-rendeles-ről. :)
2015. jan. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is a hoodia-rendelésről szoktam, nagyon gyorsak, és megbízhatóak.
2015. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is a kötőjelesről szoktam, tényleg jo:) és sopronba is kiszallitjak:)
2015. febr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
barátnőmmel mi is a kötőjelesről vesszük, ők tényleg eredetit árulnak, és nagyon jó áron!
2015. febr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!