Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Honnan lehet szerezni eredeti...

Minus kérdése:

Honnan lehet szerezni eredeti adipexet? Régen szedtem, bevált, most már közel 5 éve nem tudok fogyni a 2. gyerek születése után.15 kg lefogytam 1-1.5 hónap alatt. Timi

Figyelt kérdés

Csak megbízható forrás érdekel.

Décsi Móni foglalkozik még vele?

Az ő elérhetősége is jó lenne.



2015. jan. 14. 18:39
 1/5 anonim válasza:

Nézz utánna Décsi Mónikának-> google...

utánna meggondolod hogy rendelj-e tőle

2015. jan. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Décsi Mónit nagyon sok helyen szidják, az igaz, csak az a baj, hogy egyedül nála sikerült eredetit vennem, ami használt is. A többinél még a próbálkozás sem volt meg, hogy hasonló gyógyszert gyártsanak.. se a zselés belső, se a vaníliaillat nem volt meg. Ők akarták lejáratni szerencsétlen nőt, csak nem igen jött be, mert aki már rendelt tőle mind megvédte, mert ő nem szart árult.


Kérdező: sajnos mióta büntetik (nem, nem betiltva van, de CSAK receptre lehet hozatni), ő sem árul.

2015. jan. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom sajnos Mónit próbálták lejáratni, de csak nála volt eredeti. Én is ezért próbálom valahogy előkeríteni, jó lenne. Hamissal is befürödtem pár éve ... ws adi rendelős oldal, csak hamis adijuk van. Köszönöm a választ Viola! Szép napot!
2015. jan. 19. 10:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerültt adipexet szerezned? En us hasonló cipőben járok, a második szülés után nem tudok lefogyni. Korábban én is a Mónitól vettem, de most nem tudom elérni. A Facebook-on ugyan fent van, de nyár óta eltűnt. Azaz egyszer tél elején ott kiirta hogy Izraelben van decemberig, de ott azóta sem adott magáról életjelet. Nekem is nagyon kellene adipex. Ha esetleg neked sikerül, megtennéd, hogy szólsz? Köszi előre is! Üdv, Moncsi
2015. febr. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is csak a Décsi monitól tudtam eddig eredeti adipexet venni csak tuti szurta a szemét a konkurenciának bezzeg a wordpressre nem ir senki és ott csak irkálni tudsz én nagyon sajnálom hogy a MOnitòl már nem tudok rendelni nekem egy régi száma volt meg még 2 éve de az sem volt már akkor jo
2017. márc. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!