Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mikor érdemesebb bevenni a...

Mikor érdemesebb bevenni a kapszulát: evés előtt vagy evés után? Mennyivel előtte vagy utána?

Figyelt kérdés

Kitozán tartalmú kapszulát választottam, az útmutató szerint 2 órával evés előtt vagy evés után vagyek be egy szemet. AKI SZEDETT MÁR ILYEN KÉSZITMÉNYT (és ezt nem győzöm hangsúlyozni), mit tapasztalt, evés előtt vagy után hatásosabb és miért?


Tényleg nagyon kérek mindenkit, hogy aki csak a " sz.rt se ér, inkább menj tornázni és étkezz egészségesen, ennyi proteint, annyi szénhidrátot, amannyi gyümölcsöt, zöldséget" típusú válaszokat tudja szajkózni, kíméljen. Ne raboljuk ezzel egymás idejét, hidd el, sokszor elolvastam már az ezzel kapcsolatos témákat, mielőtt kiirtam ide a kérdésem, szóval amit lehet, már hallottam. Igen, tudom, hogy úgy lenne jobb, de te meg abba törődj bele, hogy nincs két egyforma ember: van, akinek csak ez segit és van akinek ez semmit nem ér. Ha egy kis lehetőség van rá, hogy rajtam a kapszula segit, meg akarom próbálni. Tornázok, egészségesen étkezek, nem ér semmit. Ez van.


2015. jan. 21. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Én reggel meg este szoktam bevenni.Amikor épp eszembe jut.Van hogy kaja előtt,van hogy utána.Szerintem tök mindegy.
2015. jan. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mióta szeded? Van valami hatása nálad?
2015. jan. 22. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!