Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen fogyasztószereket...

Nikita92 kérdése:

Milyen fogyasztószereket tudtok ajánlani nekem?

Figyelt kérdés
167 cm 88 kilo vagyok terhességem alatt sok kilot felvettem és meg szeretnék szabadulni ettöl. 50 kilo voltam terhességem elött és semmilyen diéta nem vállik be. Nem eszem sokat. Napi 2 szer étkezem de mértékkel. Mit tudtok nekem ajánlani? Nektek mi vált be?
2015. jan. 22. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Galandféreg


( viccet félretéve - mellesleg a féreg valóban hatásos..)


napi 5x -i étkezést,

délután este inkább fehérjét, ne szénhidrátot, illetve fehérje mellé zöldséget.

Este gyümölcsöt NE egyél.

heti 3x 1-1 óra mozgás, vagy, ha teheted, naponta, amennyit tudsz, aztán, kicsit emelni az adagot.


Nem tudom, mekkora a gyereked, de, majd, ha elkezd futni.. na az is jó edzés lesz.

Arra figyelj, hogy ne ess bele a tipikus anyuka-betegségbe- maradék bébiételt, joghurtot akármit, amit nem eszik meg a poronty, ne edd meg te se- észrevétlenül felesleges kalóriák 100ait viszed be vele :)

2015. jan. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugye nem gondoltad komolyan, hogy elkezdesz tablettát szedni, aztán majd eltűnik rólad a felesleg?


Egyél egészségesen, ne süss olajban, nem panírozz húsokat, inni csak vizet igyál, de semmiképp se cukrozott dolgokat (alkoholban is van cukor de ha nincs akkor is szárítja a szervezetet).

Sok zöldség, ami gabonából van, abból csak teljes kiőrlésűt.

És igen, testmozgás!


Ami az előző írt hogy este ne egyél gyümölcsöt, azt nem teljesen értem, nem is néztem utána, de én úgy vagyok vele, hogy lefekvés előtt egy-két órával már ne egyél, de ha mégis úgy alakult hogy éhes vagy, akkor valami nagyon könnyűt, és épp csak annyit, hogy ne legyél éhes mikor mész aludni.

2015. jan. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
Vegyél szűztea kapszulát,nekem csak az segített!
2015. jan. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Futócipő és konditermi bérlet.
2015. jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ananász
2015. jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!