Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » L-Karnitin-Zöldtea kivonat?

Mice666 kérdése:

L-Karnitin-Zöldtea kivonat?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Érdekelne hogy az L-karnitin+zöldtea kivonat kombó milyen módon fogyaszt?

Kizàrólag izzadàs és étvàgycsökkentés vagy van hashajtó hatàsuk is?


[link]


[link]



2015. jan. 23. 15:49
 1/8 anonim válasza:
64%
Leginkább a pénztárcádat fogyasztja, mint a súlyod.
2015. jan. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt az ide okoskodó semmitmondó vàlaszt:)
2015. jan. 23. 16:02
 3/8 Lipton. ***** válasza:

Karnitintől jobban fog menni az edzés, fogyasztani nem fog, csak segít benne.

Persze, normális étrend mellett.

Hashajtó hatás???

2015. jan. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Milyen válaszra számítottál? Igaza van az elsőnek. Vagy szerinted azok akik jól néznek ki és heti 5 órát sportolnak meg mellette figyelnek a kiszámolt étrendjükre azok balf.szok, mikor ennyi szenvedés helyett simán csak szedhetnék ezeket?

Amúgy:

Zöld tea gyorsítja valamennyire az anyagcserét, ami belassul ugyebár diéta közbe.

L-karnitin: Beveszed edzés előtt, jobban megy az edzés, kicsivel több zsírt égetsz, mert hamarabb nyúl a szervezeted a segítségével zsírokhoz, mint az izmokban lévő glikogénhoz.

2015. jan. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem a sportolàst és a normális étrendet szeretném ezekkel megúszni tisztàba vagyok azzal hogy a kilók nem hullanak le ha csak ezeket "eszem".

Köszönöm a vàlaszt!:)

2015. jan. 23. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyiket se csinálta a zöldtea kivonat! És hogy mennyit fogytam, azt nem lehet megmondani, mert ugye egészségesen étkeztem és sportoltam mellette, tehát kideríthetetlen, hogy az a kapszula miatt volt-e, vagy sem. Gyanítom, hogy nem.


A BiotechUSA -nak van egy terméke, egy ital, ha edzés előtt iszod, fokozza az izzadást, és én jobban bírtam tőle a gyűrődést. Azt próbáld ki. Igyekszem megtalálni a nevét. Valamilyen áfonyás vagy feketeribizlis ital volt, ízetlen amúgy, de kibírható.


Zöld teát inkább igyál esténként, a kapszula értelmetlen.

2015. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Zöld teát nem jóm este inni, mert élénkítő hatású.


Igyál nap közben.


Magában egyik sem ér semmit, de


a. A karnitin segítheti a szírégetést. Ehhez a legjobb edzés előtt fél órával fogyasztani, bevenni. Szerintem jobb ha krómmal kombinált készítményt választasz, a króm javítja az inzulinérzékenységet, és ezzel a szénhidrát anyagcserét, bár nem életbevágó egyik sem.


b. A zöldtea élénkítő hatása révén segítheti az edzés közbeni koncentrációt és valamelyest enyhíti a fáradságot, mint a kávé, illetve a koffein. Konkrét fogyasztó hatása nincs, de jó antioxidáns forrás és minimálisan vízhajtó hatású. De nem jelentősen. Ettől függetlenül rosszat nem teszel ha iszod, mert egészséges! Úgyis ajánlott sok folyadékot fogyasztani.


Hashajtó hatású készítményt nem ajánlok fogyasztani, mint pl. a szűztea kapszula és társaik. Egyébként átverés, mert a szűztea mellett ezekben más növények is vannak, szóval nem is a szűzteának van hashajtó hatása, hanem azoknak amit mellé raknak, csak azt nem plakátolják ki a dobozára. Azt hiszi az ember, hogy valami tuti egészséges teát iszik vagy szed, közben meg senna levél meg kutya f..asza is van benne, ami befosat. Gyilkolja a bélbolyhokat. Nem viccelek. Kerüld el ezeket. Tiszta zöld teát vegyél.

2015. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szuper vàlasz köszönöm!:)
2015. jan. 23. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!