Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen zsírégetőt javasolsz,...

Milyen zsírégetőt javasolsz, enyhe súlyfelesleg esetén?

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
sport
2015. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok sportolni, mivel nagyon fárasztó és plussz stressz nem tudnék jelenlegi életvitelem mellett elviselni. Egy idő után pedig egyenesen fájdalmas a fogyókúrás testedzés. Valamilyen zsírégető kellene sac 5 kg ledobásához. Viszont nem tudom melyiket vegyem, van vagy 100 féle


Tapasztalatok?

2015. jan. 26. 20:16
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Stressz levezetésre pont jó a mozgás, nekem nagyon bevált, orvosok is ajánlják.


Zsírégetőt csak az egyik osztálytársam szedett, ami egyébként torna mellett hatásos, de megbánta, mert fulladni kezdett tőle.

2015. jan. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Semmilyen zsírégető tablettát ne szedj be. Egy barátnőm abba halt bele.
2015. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Kevesebb kalória, és több mozgás. Gondolom #1 sem napi 5 óra kondira vagy futásra gondolt, de napi félóra, óra is elég, és lehet sima sétálás is.

Zsírégetőkkel egyik ismerősöm próbálkozott évekig, attól hízott el. Mindig több jött vissza mint ami lement.

2015. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

ó, hány embernek teszik tönkre ezek a kétes eredetű szerek az életét, egészségét...

a sport épp, hogy levezeti a feszültséget, csak olyan formáját kell választani, amit élvezel

2015. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem dzteroidokat kérdeztem, hanem sima zsírégetőt, zsíranyagcsere fokozót és amitől fogyhatok. A kaját le tudom csökkenteni ez nem baj, csak a mozgást nem tudom növelni. Sajnos számomra stresszes lenne a mozgás, mivela lakás kicsi hozzá lemenni meg nem igazán nyerő ötlet, fitness termek sem. Mozgást ki kellene hagyni, de a kajamegvonás mehet


Valami zsírégetőkről pozitív tapasztalatotok van ?

2015. jan. 26. 21:10
 8/14 anonim ***** válasza:
Nincs.
2015. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8-as köszönöm hasznos válaszod:D Valakinek biztos lesz !
2015. jan. 26. 21:19
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz, mert legális szertől még nem fogyott le senki.

A többi meg nem játszik.


A boltban kapható zsírégetők is csak úgy működnek ha működnek, hogy mozgással együtt.


Ha nincs izommunka, akkor nincs mivel pluszban zsírt égetni.

Diétával lehet fogyni, de a zsírégetés nem tudod fokozni ha nem mozogsz. Van egy alap szírégetés, mert egy alap energiát felhasznál a szervezeted és kész. Azzal kell élj.

2015. jan. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!