Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Zsírégetö tablettától lehet...

Zsírégetö tablettától lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Amikor tudom hogy fizikai munkát végzek és veszek be zsírégetőtablettát attól lehet fogyni? És mennyit? Vagy folyamatosan kell szedni?

2015. febr. 1. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha elolvasod, megtudod!

[link]

2015. febr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

NEM! NINCSENEK CSODASZEREK!

13 ¨Śves vagyok, de az¨Śrt szerintem hasznos amit ¨Şrni fogok.

Ha csodaszerek l¨Śtezn¨Śnek, k0‹2v¨Śr emberek sem lenn¨Śnek. Meg ha fogyasztana is, (de nem fogyaszt) lottyadt lenn¨Śl, semmi alakod sem lenne.

0‡7n szem¨Ślyi edz0“2h0‹2z j¨˘rok, mindenem form¨˘sodik, izmosodik. Neked is ez k¨Śne tal¨˘n. (M¨˘r ha n0“2 vagy) Mellette di¨Śt¨˘zom: cukros, zs¨Şros dolgokat nem viszek be a szervezetembe, alacsony sz¨Śnhidr¨˘tot fogyasztok. Feh¨Śr kenyeret barna keny¨Śrre cser¨Śltem. Sal¨˘t¨˘kat, h¨˛sokat (grillen s¨št0‹2tt csirkemell legf0“2k¨Śppen) ¨Śs zabkorp¨˘kat fogyasztok. Hidd el, jobb.

Nem r¨Śg kezdtem az orvos miatt. Mert azt mondta fogyjak (98 kil¨Ž vagyok) De teszek is ¨Śrte ¨Śs nem csak tablett¨˘kat szedek ¨Śs v¨˘rom a csod¨˘t!

olyan szem¨Ślyi edz0“2t keress ha megteheted, aki mindenedet ¨˘tmozgatja

olyat aki nem csak kiadja a feladatot ¨Śs nem figyel telefonozik meg stb.. aki mondja is hogy hogyan kell HELYESEN ĄĚ csin¨˘lni a feladatot

2015. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nincs olyan, hogy zsírégető tabletta. Viszont vannak olyan ételek, ásványi anyagok pl Króm, ami segíts a fogyásban, csökkenti az édességutáni vágyta, gyorsítja az emésztés azzal, hogy serkenti az emésztőnedvek termelését. Fogyni csak étrendre való oda figyeléssel és mozgással lehet, illetve betegségek esetén. Ha nem akarsz visszahízni készíts egy pár napi étkezési naplót, mindent jegyez meg és nézd meg hogy mit nem kéne fogyasztanod pl délután este édesség, vagy fehérkenyér helyet teljeskiőrlésű.
2015. febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!