Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A gyömbér tényleg jó fogyasztó...

A gyömbér tényleg jó fogyasztó szer?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam már róla hogy aki fogyni szeretne fogyasszon gyömbért,valaki próbálta már,mik a tapasztalatok ?és hogyan használjam fel? mert a neten csak azt irják hogy gyömbér port készitsek teának de nekem ithon most csak fris gyömbérem van azzal is kezdhetek valamit vagy szerezzek be port ?

2015. febr. 5. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Nem igaz. Fogyni csak akkor fogsz, ha az elhasznált napi kalóriamennyiségnél kevesebbet viszel be. Ha ezt betartod, akkor a gyömbér felesleges, anélkül is fogysz, ha meg többet eszel, akkor nincs az a csodaszer, ami segít.


Egészségesnek egészséges a gyömbér, de ennyi.

2015. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek teljesen igaza van és amit ő írt én azt a saját bőrömön tapasztaltam. Persze lehet használni ilyen természetes segéd dolgokat mert ugye a szervezetedben több folyamatot indít be könnyen ami sebességváltásnak felel meg a fogyással kapcsolatban, de itt én annyit mondanék hogy elsősorban az anyagcserét kell picit felgyorsítani, persze ezt lehet sőt kell is napi minimum 3 liter víz fogyasztásával, meg persze sokan isznak zöld teát, szűzteát, ezek is segítenek a dolgon elég sokat, de ezektől önmagában fogyni nem lehet, a fogyáshoz egy olyan étrend kell ami nem olyan kalóriadús, nem kell extrém diétákra gondolni mert felesleges és sokszor csak többet árt vele az ember, ide normális étkezés kell, amolyan életmód váltás. Kevesebb zsíros és cukros étel, illetve a fehér lisztes dolgokat is jobb kerülni de leginkább lecserélni barnára, rozsra, tésztákból a durumtésztát érdemes venni. De én ezeket csak példának írom. És persze kell a mozgás elsősorban kardió, meg egy kis erősítő edzés, lényeg az hogy több kalóriát kell ledolgoznod ugye a napi alapvető fizikai tevékenységekkel, de ezekkel nem biztos hogy fogysz mert hozzászokik a szervezeted plusz mozgás, sport szükséges. Ha 1-2 hetente lemegy 1-1,5 kiló akkor az teljesen rendben van.


Nagyon sok dolgot kipróbáltam az évek alatt, és nekem az vált be hogy normális étkezés, nulla nassolás vagy nagyon ritkán keveset, és sok mozgás.


Ennyi a lényeg. 1 év alat -30 kiló.

2015. febr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak betegség elleni gyógymódnak hallottam teaként (megfázásra pl.), meg süteménybe, húslevesbe. Fogyáshoz nem tudok róla, hogy segítené. Nem is bírja mindenki, pl. anyukám sem tudja teaként meginni.
2015. febr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
reszelj le egy körülbelül két teáskanálnyi friss gyömbért, facsarj némi citromlevet, és - ha van - néhány mentalevelet tegyél az ásványvízbe. iszonyatosan itatja magát, és fogyasztó hatása van. így könnyebb fogyasztani a gyömbért mint port készíteni belőle szerintem.. ha rákeresek a neten, hogy schlank-wasser akkor ezt kidobja:) én is ezt szoktam inni:)
2015. febr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm majd ki próbálom :)
2015. febr. 7. 10:45
 6/6 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom, hogy fogyaszt. és a sclank-wasser baromi jól, én amikor tudom elkészítem és azt iszom. elveszi az étvágyamat, és nem utolsó sorban nagyon finom. én szem.szerint többet meg tudok belőle így inni, hogy ízesítve van a víz, mintha nem lenne.
2015. febr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!