Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek a Botanical...

Mi a véleményetek a Botanical Slimmingről?

Figyelt kérdés

2015. febr. 6. 12:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
rn is kivancsi vagyok ra , bar en nem Magyarorszagon lakom, de itt nalunk is van. Itteni forumokon olvastam rola sok jot, elveszi az etvagyat, hirtelen fogytak tole sokat, de allitolag vannak benne tiltott osszetevok, nem bio :) itt eleg olcso nalunk, de felek a mellekhatasok miatt. amugy jol haladok a dietammal, mozgok is, csak neha bezabalok, az etvagyam rettenetesen nagy, rregebben sokat fogytam a Lindaxaval, az a Reductil masik valtozata, de betiltottak, gondolom nem veletlenul. Ezek nem csodaszerek, ugyanugy dietazni kell, mzoogni, csak segit, csillapitjak az ehseget... lehet ennyiert kiprobalom, csak nem akarok holtan osszeesni, az 5 eves gyerekem fel kene nevelni meg...
2015. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2015. febr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
gyanusan reklam, mert miert nincs %-a az elso ket valaszlonak?
2015. febr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

aha..

FDA laboratory analysis confirmed that “Botanical Slimming” contains sibutramine....

2015. febr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Abbahagyás után meg mindet visszahízod, hiszen akkor ugyanolyan étvágyad lesz, az étkezéseden meg ugye semmit se változtattál.
2015. febr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
en szedtem subitramin tartalmu bogyot, a reduktilt amig legalis volt, gyonyoruen le is fogytam tole, de ahogy abbahagytam olyan etvagyam lett es fel ev alatt visszahiztam... amugy 15 kilo ment le vele 2 honap alatt. eleinte remegtem, ejszaka nem birtam aludni, szomjas voltam.
2015. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A tudatlanság netovábbja, ami itt folyik... Nektek egy szálkásító étrend kell, és nem sz**os "fogyasztószerek", meg "étvágycsökkentők", amik semmit nem érnek (olyan, hogy fogyasztószer nem is létezik). Van néhány tállálékKIEGÉSZÍTŐ, ami segíthet, de ez a normális kaja mellé van, és pár százalékot dob az egészen, nem többet. Plusz még mindezen felül nem ártana MOZOGNI. Persze, aki azt mondja neked, hogy erőfeszítések nélkül lefogyhatsz, nagyon hívogatóan hangzik, csak az a probléma, hogy hazudik, és csak nyerészkedni akar belőled.


*Ja, valójában léteznek fogyasztószerek, ezeket például clenbuterolnak és winstrolnak hívják. Az apró bibi csak az, hogy ezek illegális szteroidok..

2015. febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
en a hetvegen megrendeltem, ma vagy holnap meghozzak es igerem megirom mi a velemenyem... eddig is dietaztam, egeszeges eteleket eszem, mozgok amikor tudok, nem csodat varok, eddig is fogytam onetobol fel ev alatt 12 kilot, 106rol kezdetem most vagyok 94kg, tehat nem lehet mondani, h gyorsan fogytam. a gond az etvagyammal, van, ami oriasi emg mindig... na megirom majd mi tortent, oszinten, remelem nem doglok meg tole.
2015. febr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ok, megjott tegnap delutan, honnan lehet tudni, hogy eredeti? valaki???
2015. febr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
azt irjak, hogy egyet kell reggel bevenni. ha kettot veszek be? vagy nem szabad/
2015. febr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!