Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kinek milyen plusz kapszula,...

Kinek milyen plusz kapszula, "gyógyszer", tea vált be? Mit ajánlotok? Ördögnyelv esetleg?

Figyelt kérdés

10kg-tól kell megszabadulnom minimum. 3kg utàn megakadtam jelenleg...

Pedig napi 3x eszek egy tànyèr (kisebb) kajàt elosztva, nagyrèszt tojàst ès zöldsèget. Naponta 60 perc szobabiciklizek. Sajnos több nem megy mert egyedül vagyok egy 10hónapos örökmozgóvel, mèg 2hónapig nincs itthon a fèrjem, nem tudom kire bízni...

A vízfogyasztàsom nagyon kevès napi fèl liter ezen próbàlok most vàltoz4atani....

Gondoltam kell egy kis löket szóval mit ajànlotok?


2015. febr. 10. 14:18
1 2 3
 1/21 HUN_Sector ***** válasza:
27%

Nem fogsz fogyni sem gyógyszertől, sem teától. Viszont a folyadék kell, mert felpörgeti az anyagcserédet, így hosszú távon mindenképp elősegíti a fogyást.

A szobabicikli inkább combra segít gyúrni, lefogyasztani az nem fog.

2015. febr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
<string name="txtCredits"> [link]
2015. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
47%
Szűztea kapszulát vegyél.
2015. febr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
45%
Én 30 kilót fogytam a szobabiciklivel és "csak" napi 30 percet tekertem! 1-es!Ha fogalmad sincs a dolgokról,akkor fogd be a szád!
2015. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
Bioteches super Fat burner nagyon jó volt nekem
2015. febr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
napi minimum 5-6-szor kéne enni, háromszori étkezés nagyon kevés és hosszútávon egészségtelen
2015. febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
16%

" Én 30 kilót fogytam a szobabiciklivel és "csak" napi 30 percet tekertem! 1-es!Ha fogalmad sincs a dolgokról,akkor fogd be a szád!"


Szerintem meg neked kéne, ha azt hiszed csak szobabiciklivel fogyni fogsz egy dekát is.

2015. febr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
23%
napi 30 perces szobabiciklivel senki sem fog lefogyni :)
2015. febr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
23%
Kedves 4-es, látom jó modorból is sikerült lefogyni. Tanulj illemet, mielőtt megszólalsz, paraszt.
2015. febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Naponta 5-6 alkalommal kell keveset enni, 3 kis adag nem elég. Lehetőleg húst is minél gyakrabban, halat, túrót, sajtot, kis mennyiségben magvakat, gyümölcsöket. Az egyhangú étkezés is gátolja a fogyást, plusz a vitaminhiány. Ezekre figyelj. A napi 2-3 liter folyadék pedig nagyon fontos, azt mindenképp próbáld meg elérni. Teából bármilyet (nem cukros, gyümölcsöset, hanem pl. zöldtea, fekete tea, gyógynövény teák) ihatsz bőven, a folyadék miatt eleve segíteni fog. Aerobik gyakorlatokat pedig tudsz végezni a pici mellett, nem bonyolultabb, mint a szobabicikli, de hatásosabb. És ne stresszelj azon, hogy fogynodkellsürgősendeazonnal, mert úgy nem megy. :)
2015. febr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!