Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen tapasztalatok vannak...

Milyen tapasztalatok vannak az ördögnyelvvel kapcsolatban? Aki kipróbálta, milyet vett?

Figyelt kérdés
Annyi féle van fent a neten, van ami 10.000 forint van ami csak 3.000. Aki már kipróbálta, tudna nekem segíteni, honnan érdemes rendelni? Mennyire vált be? (Életmód tanácsokra nem vagyok kíváncsi, köszönöm)
2015. márc. 18. 19:03
 1/2 anonim válasza:
Én 1 hónapja kezdtem el szedni a Damona Ördögnyelv kapszulát .. előtte Dr. Chen Ördögnyelv kapszulát szedtem 60 db os 3000 ft körül van) azt hittem nekem aza megfelelő de párom vett Damona-t gondoltam beveszek 2 -t belőle és egész nap nem voltam éhes tőle :) pedig nagyon szenvedtem előtte mert egész nap éhes voltam de ezzel sokkal könnyebben kibírom hogy keveset eszek! A Damonát egyébként most 1420 ft ért vásároltam akciósan vettem belőle 4 et mivel párom is szedi : )
2015. márc. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyébként hallottam már pár véleményt a " Hódi Pamelásról" is ami nem kis összegbe kerül hogy egy dkg-ot nem fogytak tőle!
2015. márc. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!