Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen komoly mellékhatási...

Milyen komoly mellékhatási lehetnek a Minimectil,  Reganon, Adiplex retard vagy Reductil fogyasztószereknek?

Figyelt kérdés
Tudnátok ilyen konkrét esetet mondani?
2010. febr. 16. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
2010. febr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen több ismerösöm szedte ezeket: álmatlanság, hasmenés, idegesség, májproblémák,szájszárasság rossz lehelet stb és ki tudja pár év mulva előjövő betegségek nem-e ezekre vezethetőek majd vissza. ne szedd életmód váltás okos diéta, és mozgás, nem sztár diéták.
2010. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elsősorban elmebajt okoznak. Mivel haszna egyiknek sincs, ezért idővel teljesen kiábrándul a fogyni vágyó, így elkeseredésében emó-jelleggel felvágja az ereit.

Diétázni és sportolni kéne.

2010. febr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én a reductilt szedtem, végso elkeseredésemben. segített is, 10 kg 2 honap alatt. aztán 2 honap mulva elhagytam magam, és 5 visszajott, most meg ettol vagyok depis. és azelott nem kellett, most magas vérnyomásra szedek gyogyszert:((((

egyébként szépen, fokozatosan minden a tájékoztatoban leírt mellékhatást tapasztaltam: fejfájás, székrekedés, majd fel voltam porogve állandoan, nem aludtam, az elso honap végére kezdett a vérnyomásom is emelkedni, mikr már a pulzusom is nagyon szapora volt (120, alapbol), abbahagytam a kurát. és nem ajánlanám senkinek.

ismerek olyat, akinek a gyomrát készítette ki, olyat akinek semmi baja nem volt tole, olyat is, aki nem is fogyott...

2010. febr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!