Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ismertek olyan tablettát,...

WizKhalifa001 kérdése:

Ismertek olyan tablettát, amitől látványos fogyás történik? Legalább 10kb

Figyelt kérdés
2015. márc. 21. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Igen, a nemzabálokösszevisszaésmozgokrendesen tabletta. Ingyen van, bárki számára beszerezhető. Tuti módszer, én is ezzel fogytam 12 kg-t.
2015. márc. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
saját magamon tapasztaltam elég látványos fogyást a meizitang botanicallal. 10 kg-ot simán le lehet vele dobni, csak jó helyről kell rendelni, mert rengeteg a hamisítvány sajnos.
2015. márc. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tudni kell, hogy a fogyasztótabletták, HA csinálnak valamit és nem csak placebok (már ez önmagában elég ritka), csak a sejtanyagcserét gyorsítják fel. Igazából, ha nem csinálsz mellette semmi mást, akkor nem lesz látványos fogyásod. Ha aktív életet élsz, például sportolsz, akkor a fogyasztótabletta segít, hogy az aktivitás több energiát igényeljen, mint amennyit amúgy felvenne.


Ugyanakkor a testtömeg egy egyensúlyi pont, ami a táplálkozásod és az életmódod eredője. Ha abbahagyod a tablettát és visszaáll a szervezeted energiaháztartása, visszahízol, gyorsabban, mint azt el tudnád képzelni. Nagyon csúnyán szétszedi a bőröd.


Hagyd a francba az ilyen csodamódszereket! Életmódváltás, napi három-ötszöri rendszeres étkezés, sok zöldséggel, rosttal, gyümölccsel, reggel a sok kaja, este a kevés, emellett heti négy-öt alkalommal napi háromnegyed óra testmozgás. Mire észbe kapsz lemegy a tíz kiló és sokkal jobban fogod magad érezni! (Nekem ezzel a módszerrel 27 kiló jött le két hónap alatt, és tartottam a súlyt négy évig.)

2015. márc. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"27 kiló jött le két hónap alatt"


Jah, heti több mint 3 kg fogyás, mindjárt elhisszük.

2015. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem hinném hogy van olyan tabletta ami hosszú távon kifizető lenne. Sporttal viszont az csak azt rendszerezni kell és mellette helyesen táplálkozni.és ha elérted azt a súlyt amit szerettél volna akkor se szabad abba hagyni mert gyorsabban mennek vissza a kilok mint le
2015. márc. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Seafalcon válasza:

Nincs semmilyen hatásos tabletta, nincs semmilyen hatásos kezelés, nincs semmilyen tuti készülék.

Egy valami van: a fejed!

Ha abban rendet teszel, és életmódot váltasz, akkor le fogsz fogyni! Sok zöldség, gyümölcs, kevesebb kalóriát vigyél be, mint amit elégetsz, mozgás.

Nekem öregségemre nőtt be a fejem lágya, és kellett hozzá, hogy cukros legyek. Amióta kiderült 14 kilót fogytam, mert számolnom kell a kalóriákat, és "elborzadva" látom, hogy az átlagos étkezésem mennyire egészségtelen volt! És elkezdtem ízületi bántalmaim ellenére is mozogni, tornázni, úszni, sétálni. Csodát művel!

Ne várd meg, hogy belebetegedj a zabálásba!

Ne bííz a csodaszerekben! Csak magadban bízhatsz!

Hajrá, sikerülni fog!

2015. márc. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek !
2015. márc. 23. 05:20
 8/8 kissbandi válasza:
Nem létezik ilyen tabletta. Az összes csak népbutítás, pénzlenyúlás! Ökölszabály: Mindentől fogysz, amit nem eszel meg! :-)
2015. márc. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!