Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fenyőmagolajtól tényleg...

Fenyőmagolajtól tényleg csökken az étvágy? Ha abba hagyom a szedést akkor valóban elhizok?

Figyelt kérdés
2015. márc. 23. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Többször is ettem már fenyőmagot, mivel szeretem az ízét, de egyáltalán nem csökkentette az étvágyamat. Nem tudom, mennyire más, ha csak az olaját fogyasztod, de én nem fűznék hozzá nagy reményeket.
2015. márc. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Honnan veszitek ezeket a marhaságokat?
2015. márc. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi köze az étvágynak a hízáshoz? Az étvágya miatt eszik valaki hizlaló kaját? (rossz kajákat?)
2015. márc. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én is imádom a fenyőmagot, rendszeres nasi nálam (kár, hogy az ára nem épp kedvező) de semmi étvágycsökkentő hatást nem vettem észre.
2015. márc. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem az orvosom (és sokan mások is) a botanical slimminget ajánlották. (ha már étvágycsökkentőről beszélünk) :)
2015. márc. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!