Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kézhez kaptam a hoodia p57...

Kézhez kaptam a hoodia p57 nevű fogyasztószert. Hogyan Tovább?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy sok mindent nem értek.

A következő van ráírva:

- Ne lépje túl a megengedett napi adagot(1db)! 1 hónap intenzív használat után tartson 2hét szünetet!

Tehát ha szedem normálisan a hvi1db-ot akkor 1 hónap után 2hét szünet? Eleve én úgy tudom, hogy napi 2db-ot is lehet szedni.... Ezen kívül azt is írja, hogy reggeli után kell bevenni. Nem reggeli előtt???

Amúgy 240mg-os a kapszula.

Előre is köszi a segítséget!

19/f



2015. márc. 23. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:

A gyártó nem véletlen ír rá valamit, az az, amit célszerü betartani.

Az, hogy valaki valahol mást állít, még nem jelent sokat, elvégre semmi biztosíték sincs arra, hogy bármit is ért a dologhoz.

Szóval tartsd be, ami a csomagban van írva, mert az a megbízható, minden más nem igazán.


De mindenttöl függetlenül csak ettöl nem fogysz semmit, csak ha emellett még teszel mást is (értelmes menyiségü és összetételü étkezések, megfelelöen intenzív sport)

2015. márc. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
A hoodia atveres. Tok mindegy hogy szeded vagy sem, ha nem mozogsz es ugyanazt eszed, akkor nem fogsz fogyni. Ha meg mozogsz, es valtoztatsz a taplalkozasodon (kevesebb szenhidrat, kevesebb cukor, stb.), akkor meg minek a kapszula?
2015. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Mindegy mit csinálsz vele, inkább tisztítsd le az étrendedet, ne egyél számodra rossz kajákat, ne egyél unalomból vagy fölöslegesen sokat, a termékkel meg kezdj igazából amit jónak látsz, majdnem mindegy.
2015. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Heti 3x jarok szemelyi edzohoz, de a kajat nem nagyon tudtam betartani. Ezert valasztottam ezt a keszitmenyt, amivel nem gyorsan lefogyok aztan visszajon, hanem amivel szepen lassan kevesebbet tudok enni es tartos hatast eredmenyez.

Nagyon sokat olvastam utanna es ezek utan 100%-ig biztos vagyok, hogy jol dontottem, hogy megrendeltem

2015. márc. 23. 17:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Végső soron mindenki a saját vallását/meggyőződését követi, és ezzel általában nincs is baj.


Sok sikert!!

2015. márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lisa15 válasza:
Én egyszer rendeltem, kb. 4éve...azt nem hozták házhoz, hanem postán kellett átvenni...Azt hiszem 2 szemet vettem be, semmi étvágyam nem volt, viszont egyáltalán nem tudtam aludni....fogyni kezdtem, és a két szem után már nem kellett semmi, mert az életem úgy alakult, hogy csont soványra fogytam...de hallottam róla rosszakat, főleg magas vérnyomásban szenvedők vigyázzanak, bár az sem biztos, hogy ez a szer ugyanaz, mint anno volt....csak óvatosan
2015. márc. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 rizsaa válasza:
Lettt végül eredmény tőle ?:)
2022. ápr. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!