Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » SEGÍTETEK LEFOGYNI? Most...

SEGÍTETEK LEFOGYNI? Most kaptam ezt a reklámot, nekem hihetetlen ezért kérdezem:JAPÁN WAKAME 10, fogyasztó cseppek! Segített már valakin és hogyan?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 08:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
A forgalmazón, megnött a bankszámlája
2010. febr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Rákerestem. 10 nap alatt 10 kiló fogyás, ugyanúgy lehet zabálni mellette és utána is, "zsírfaló, kalóriaégető", nem jönnek vissza kilók, mozgásról persze nem ír...


Szerintem ez is ugyan olyan ócska szar fosató szemét, mint az összes többi "fogyasztószer".


Ez az üzlet, nem az, hogy meggyőzni az embereket a normális táplálkozás és a mozgás fontosságáról. Másrészt, hiába folyna is az a csapból, sok ember hajlamos a könnyebb utat választani, akkor is, ha valójában ő is tudja, hogy ez nem lehet igaz.


Ne dőlj be ezeknek!

2010. febr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én segítek ha budapesti vagy. Menjünk el együtt futni a Margitszigetre! Sokkal nagyobb örömöd lesz a fogyásban, ha te teszel érte, és nem pedig ilyen vackokat szedsz. A mozgás, és a helyes táplálkozás sokkal több emberen segített már, mint ez a japán lósz@r.
2010. febr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
ahelyett, hogy ide ilyen hulye kérdéseket teszel fel elmehetnél futni... ez még sose jutott az eszedbe?
2010. febr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne ilyen fos fogyókúrákat végezz, és ne vond meg a kaját magatdól, hanem sportolj! Hosszú távon csak ez működik.

24/L

2010. febr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

nézel Tv-t?

tegnap volt riport három tablettéról, fogysztószerek, és ketten már belehaltak bhizonyítottan, és kitedja hányan meg majd évek múlva halnak bele, be is tiltották... ne szedj semmi ilyesmit, most, hoyg cseppek, vagy tabletta mindegy.

kevesebb kaja, , mozgás, csak így megy,

ha mindenáron gyors sikert akarsz, akkor drasztikusan kevesebbet egyél, rengeteg víz, zöldtea, és vannak enyhe hashajtós teák... de ezt nem lehet egy életen át tartani és visszajönnek a kilók... szóval gondolkozz.

2010. febr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

Fogyni tulajdonképpen elméletben egyszerű. Egy valamit kell elsajátítani az pedig az akaraterő. Az étkezésen kell változtatni, ha ez megvan onnantól gyerekjáték. Persze egy kis sport is kell mellé. Az elmélet annyi hogy több kaloriát kell elégetni mint amennyit elfogyasztasz. Ehhez böngészgetni kell egy kaloriatáblázatot. Sok helyen azt is megtudod nézni hogy bizonyos tevékenységek mennyi kaloriát égetnek.

Sok szerencsést és kitartást!

2010. febr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy azt írtátok, amit hallani szerettem volna.

"Sajnos" falun élek és 70 éves vagyok. Nagyon keveset eszem, futni nem szeretek és CSAK 3 kg-ot kellene leadnom. Nem vagyok elhízott még kövér sem, de sajnos elég HIÚ :-)

Nem tudom elfogadni azt, hogy már itt-ott lóg a bőrőm. Már megjelent az INTEGETŐ izmom.

Beletörődjek??????????

2010. febr. 17. 11:58
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát az idővel küzdeni csak bizonyos korlátok között lehet. A bőr megereszkedésére semmi esetre sem lehet megoldás egy fogyasztószer. Nem is értem, hogy ezt hogy gondoltad, a fölösleges bőr mitől tünne el? :)))


Szerintem inkább a torna segíthet, esetleg feszetítő krémek, testápoló, hideg-meleg vizes zuhany. Önmagában a fogyástól méginkáb meglöttyed a bőr, még fiatalon is, ha valaki nem mozog rendesen a fogyi mellé.

2010. febr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj valamennyit mozogni, kicsit tornáztatni a karodat is, és lehetöleg sok zöldségfélét egyél, kevesebb tészta és kenyérféle mellett, akkor le tudod adni azt a pár kilót. DE nagyon fontos, hogy közben sportolj, mert CSAK akkor tudod a börödet is kicsit "összemeneszteni". Ne hirtelen kezdj, csak éppen mozgasd át rendszeresen magadat.
2010. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!