Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mekkora az esély arra, hogy...

Mekkora az esély arra, hogy júniusra ilyen feltételekkel eltűnik a narancsbőröm és feszesebb leszek?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, 168 cm es 63 kg. Nem tartom magamat kövérnek, viszont szeretnék formásabb, feszesebb lenni. Egy hónapja járok heti 3x2 órára kondiba. Természetesen a helyes táplálkozást is fontosnak tartom, nem is eszem sokat és plusz felesleg sem volt rajtam amíg el nem kezdtem nasizni. Már mellőzöm az édességeket, előttük mivel nem ettem sokat elégedett voltam az alakommal. Egy hónap alatt Biotech Super Fat Burner-t szedtem, viszont most Mega Fat Burnerre váltottam. Mit gondoltok? Mekkora lehet az esélye hogy így júniusra eltűnjön a narancsbőr?
2015. márc. 28. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Remkeves az info. Dohanyzol? Iszol alkoholt? Napi vizfogyasztas? Miket eszel? Milyen jellegu edzest vegzel a konditeremben? Tudod, hogy a keves evessel, ehesen maradassal csak eroteljesebben fog latszani a narancsborod? Es tudod, hogy miert?
2015. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rendbe kell tenni a testedet, és akkor rendbe jön a narancsbőr.


Nem mondok esélyt mert rajtad áll, de nem ismerlek. A legtöbb ember rosszul eszik, rossz a fitnesz étkezési divat. Kínában a nők nem narancsbőrösek, ott jó esély lenne rá.


Itthon a gluténevés, tejtermékek, gyümölcsök divatja van, így nehéz megszabadulni a narancsbőrtől.

2015. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen jol mondod. Birom ezt a "gyumolcsot eszem mert dietazom" beidegzodest...
2015. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!