Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A scitecbe kapható zsírégetők...

Babinéni unokája kérdése:

A scitecbe kapható zsírégetők vagy fogyasztószerek közül melyik a legjobb? melyik a leghatásosabb? és például a Hca és a Hca Chitosan között mi a különbség?

Figyelt kérdés
zsírégető

2015. márc. 29. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy melyiket veszed, sokat nem ér egyik sem. Adhat egy nagyon-nagyon minimális pluszt, de ha rendes étrended és mozgásod nincs, felesleges gondolkodni rajta.

Megleszel nélküle is, de ha nincs jobb dolgod, és a fent felsorolt két dolog megvan, vehetsz egyet.

2015. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyet kell, hogy értsek.

Sokat nem érnek.

Ha valaki életmódot vált és használja ezeket, akkor fogy.

Ha valaki életmódot vált és nem használja ezeket, akkor is fogy.

És mindenki csak az egyik verziót választhatja és nem tudhatja, hogy a másikkal milyen eredményt ért volna el.

ÁM csodaszerek nem léteznek, mert ha lennének, akkor senki nem lenne kövér :)

2015. márc. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm.de hogy rendesen tudjak fogyni olyan étrend kell ami elég költséges én meg azt nem tehetem meg tehát akkor nekem nem is fog sikerülni?mert oké hogy mozgok de akkor ahhoz olyan étrend is kell..és melyik a leghatásosabb mozgás?a futás?és abból is mennyit hány km-t vagy hány percet?
2015. ápr. 20. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!