Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mit gondoltok az akupunktúrás...

Mit gondoltok az akupunktúrás fogyásról?

Figyelt kérdés

Én eléggé elgondolkodtam rajta, mert nem megy. Már végigcsináltam a 90 naposat - 5kg; Norbi update - semmi. Kalóriaszámlálás - 10kg, de az utóbbitól semmi energiám nem volt.

Van aki ezzel fogyott le? A kezelés mellett is kell diétázni? A bőr milyen feszes lesz a kezelés végén?


2015. ápr. 5. 07:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Csak ezzel nem, csodamódszer nincs.

Persze, csodamódszer nincs.

Semennyire, mert arra meg a sport való.

2015. ápr. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Étrend kérdése. Az akupunktúra segíthet a hormonrendszer állapotán, de ezt meg egy rossz étrend úgyis tönkreteszi.


Gluténmentes, ch szegény étrend kell, nyilván némi kalóriakontrollal, és nagyon egyszerű lenne a fogynivágyók élete. De ezt egy korrekt akupunktőr szakember is elmondja.

2015. ápr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Először az elmédben kell rendet rakni. Ha fogyózni akarsz, akkor beszéld meg saját magaddal, hogy ezt végig kell csinálnod addig, amíg a kívánt súlyt el nem éred. Aztán tegyél érte. Van egy úgynevezett felező diéta. Ez azt jelenti, hogy mindent ehetsz, amit akarsz, de a felét tedd vissza a tálra. Vagyis: kiszedel magadnak annyi kaját, amennyit úgy gondolod, hogy megbírsz enni egyszerre, aztán fogod a felét, és letolod a tányérodról. Éhes leszel, de garantáltan fogyni fogsz. Így nem kell semmilyen különleges diétára átállnod, eheted a megszokott kajákat, csak éppen mindennek a felét. Próbáld ki ezt.
2015. ápr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

És felező diétával (koplalással) jó lesz neki, ha beteg lesz?


Mert a hízást okozó rossz étrendek amúgy is tápanyaghiányosak, ha még ezt is elfelezik (ami hormonális gondokat nem old meg) a fellépő még komolyabb vitamin- és ásványianyag, mikrotápanyaghiány az jó? (nem ítélkezem, ezért kérdezem :D

2015. ápr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
4-es! Gondold el, ha valaki fogyózik, és még olyan diétába is kezd, ami teljesen távol áll a megszokott étrendjétől, akkor a szervezetét duplán sanyargatja, így sokkal könnyebben feladja a fogyózást, mintha marad a megszokott étrendjénél, csak abból sokkal kevesebbet eszik. A fogyás mindenképpen meg fog indulni. Nyílvánvaló, hogy a kevesebb ételt nyers zöldségekkel, gyümölccsel ki kell egészíteni, hogy az ásványi anyagokat és a vitaminokat pótolja. Ez a fogyómódszer csak egy módszer, ezt is ki lehet próbálni. Nem mondom, hogy a legtökéletesebb, de sokaknak segíthet, aki nem bírja a megszokott étrendjétől eltérő diétákat.
2015. ápr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem igazából mindegy, csak azért kérdeztem mert az én végiggondolásom alapján az sanyargatja a testet, ha valaki kevés alapvetően szükséges tápanyagot, vitamint eszik ellenben sok mérgező, káros anyagot.


Az hogy valaki milyen étkezési szokást, diétát követ pusztán fejben dől el (és a pénztárcában persze).


Most én sem eszem teljesen tejmentesen pl. de pont azzal sanyargatom szerencsétlen testemet, hogy nem döntöm el fejben, hogy kerülöm a tejfehérjéket.

2015. ápr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A megszokott étrendedtől kövér lettél, tehát az egyértelműen rossz a számodra. Nem kúrát kell folytatni, aztán visszatérni a régihez, mert az ismét hájat fog okozni.


Hacsak nincs súlyos hormonbetegséged, a testsúly kalóriaegyensúly kérdése:

-kevesebbet eszel, mint amennyi a testednek kell, akkor fogyni fogsz

-túl sokat eszel, hájasodsz.


NINCS más módszer és út. Heti 3-4 edzés és kevesebb, jobb minőségű étel, napi 3-4-szer.

2015. ápr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
7-es! Ha a megszokott étrendből kevesebbet eszik valaki, de ugyanazt, mint korábban, ezt a kisebb mennyiséget szokja meg a szervezete, és akkor, ha már befejezte a fogyókúrát, akkor is kevesebbet fog enni. Mert a szervezete ráállt a kevesebb mennyiségre. Tehát, nem fog visszahízni. Sokan vannak, akik másfajta diéta után, amikor befejezték a fogyózást, visszatérnek az eredeti étrendjükhöz, mert nem bírja tovább a szerveztük tartani ezt a másfajta diétás étrendet, na akkor kezdenek ismét visszahízni.
2015. ápr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Aki gabonát eszik, a sok szénhidráttól túlzottan éhes lesz.


Elméletileg lehet 'kevesebbet' enni, gyakorlatilag általában nem.


És kevesebbet is csak addig lehet, amíg a rossz minőségű ételektől meg nem betegszik annyira a test, hogy kevés ételtől is hízás történik (energia háztartás szabályozás problémák, inzulinrezisztencia, pajzsmirigy betegség)

2015. ápr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én próbáltam diétás kajákat enni, de annyira másfajta volt, mint a megszokott, hogy amikor ránéztem, már undort kaptam tőle. Nem is tudtam betartani a diétás kosztot.
2015. ápr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!