Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tényleg tud segíteni a GÓJI...

Tényleg tud segíteni a GÓJI BOGYÓ a fogyásban?

Figyelt kérdés

Mostanában olvastam elég sok helyen hogy segít megszabadulni a felesleges kilóktól.


"1. A bogyók különleges poliszacharidjai 5-szörösére gyorsítják az ember anyagcseréjét, elősegítve ezzel a szervezet zsírsejtjeinek jelentős csökkenését. Ennek eredményeként, minden, a táplálékkal bekerülő zsír mindennemű fizikai nehézség nélkül intenzíven elég , a szükséges mikroelemek viszont megmaradnak.


2. A goji béta-szitoszterolt tartalmaz – olyan anyagot, amely elégeti az összes káros koleszterint a májban. És éppen ez a káros koleszterin okozza a szervezet elzsírosodását.

3. A bogyók stimulálják a növekedési hormon („fiatalság” hormon) hipofízis általi kiválasztását. Ez elősegíti a bőr állapotának javulását, az öregedés megelőzését és az alvás minőségének javulását."


Nagyon szeretnék hinni benne, mert már sok-sok éve próbálok fogyókúrázni, eddzek és igyekszem egészségesen étkezni, de sajnos ha volt is eredménye hamar visszajött. Tudom, hogy ezzel sem fogok úgy maradni, de bízom, hogy ha sikerül akkor a boldogság és a nagy öröm segít kontrollálni magamat és ezzel meg is tartani a súlyt.


Itt olvastam: [link]


KÉRLEK LEGINKÁBB CSAK OLYANOK ÍRJANAK AKIK MÁR HASZNÁLTÁK EZT A NÖVÉNYT!! Köszönöm a hasznos válaszokat! :)



2015. ápr. 5. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
"KÉRLEK LEGINKÁBB CSAK OLYANOK ÍRJANAK AKIK MÁR HASZNÁLTÁK EZT A NÖVÉNYT!! Köszönöm a hasznos válaszokat! :)" Na én nem ilyen vagyok. :D De ha egy ilyen kamu weboldalt találtál, mint forrás akkor szerintem te is beláthatod, hogy nem sok valóságalapja van. :D Szóval marad a diéta (edzés, megfelelő táplálkozás). :D Sok sikert! Goji bogyó XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2015. ápr. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
különleges poliszacharid...szénhidrát,köszönjük,ülj le GÓJI BOGYó 1-es
2015. ápr. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy ezzel sem fogok úgy maradni, de bízom, hogy ha sikerül akkor a boldogság és a nagy öröm segít kontrollálni magamat és ezzel meg is tartani a súlyt."


Na ebben is hatalmasat tévedsz. Ha sikerül csak még nehezebb lesz az életed, hidd el. Kontrollálni ideig óráig tudod csak magad. Főleg, ha valami csodamódszertől fogytál le. Ugyanis az egész gyökeres változások kulcsa, ha ez nincs meg hiába a csodaszer. Csak ideig óráig marad. Emlékezz Hamupipőke is csak éjfélig volt gyönyörű hercegkisasszony, utána megint "szegény lány" lett. Na kb. ilyen a csodaszerek általi fogyás is.


Ezt a bogyó izét nem ismerem. Viszont egyszer ettem olyan salátát egy étteremben, előételként amiben volt. Finom az biztos. Elég édes = jó sok cukor van benne.

Én azt mondom, hogy ha nincs más kapaszkodód próbáld ki, de ne remélj túl sokat. Hátha ez lesz a végső lökés egy igazán tartalmas életmódváltáshoz.

2015. ápr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A reggeli turmixaimba szoktam tenni, de nem fogyás céljából....hidd el, hogy nem fogyaszt:))) Kcal deficit (és összetétel), és sport nélkül nem lehet megúszni a fogyást!
2015. ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyakran eszem, mivel szeretem. Nem csodaszer, nem fogyaszt, s ha túl sokat nyammogsz el, idővel hasmenésed is lehet.
2015. ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sabo Robert válasza:

A goji bogyótól nem fogsz lefogyni, viszont segiteni fog a fogyásban, nagyon értékes anyag van benne, ahogy megemlitetted.

Ne probálj egyszerre tul sokat fogyni, változtass az étrendeden, sosem szabad hogy éhezzél!Sportolj, mozogj!

Havi 1kg ha sikerül leadni az nagy siker.

Legtöbben ott hibáznak hogy hirtelen havi szinten 5-10kg is lefogynak. Ezt nem lehet sokáig megtartani, gyorsan visszahizzák.

Én 3 éve szedem rendszeressen.Egészségessebb vagyok , jobban érzem magam.

A goji bogyó napi adagja száritva 15g, frissen 35-35 g.

Sok sikert a fogyáshoz!

2016. jún. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!