Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Garcinia Cambogia. Most...

AszfaltBetyár007 kérdése:

Garcinia Cambogia. Most olvastam erről a növényről egy pár cikket, valaki segítene elmagyarázni, hogy pontosan mi is ez?

Figyelt kérdés

Ha valaki ismeri a garcinia Pure nevű gyógyszert, amit zsírégetésre használnak, akkor megköszönném, hogy ha leírná tapasztalatait. Ki mennyire ajánlja ezt a gyógyszert, vannak mellékhatások, működik?

Edzek és diétázok, de nem nézek ki úgy, ahogyan szeretnék, és kipróbálnám ezt a gyógyszert, de előbb kíváncsi lennék valaki hozzáértő véleményére. Fontos lenne!



2015. ápr. 6. 13:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Esetleg ha valaki tudna nekem valamilyen zsírégető akármit ajánlani, szívesen meghallgatom!
2015. ápr. 6. 13:42
 2/5 anonim ***** válasza:

A leghatásosabb zsírégetőről tudok, de egyáltalán nem ajánlom. A neve krematórium.

.

Olvasd el:

[link]

2015. ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nincsenek fogyasztószerek, csodagyógynövények.


Helyes étrend, atkív életmód van amikkel lehet fogyni, jó formába kerülni. Ha nem jön be a diétád, változtass rajta. Rengeteg sz.ar edzés és étrend van, nem kell rosszat követni :)


De kipróbálhatod a garciniát, csak pénzkidobás lesz.

2015. ápr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan egy átverés.
2015. ápr. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Az általad említett gyógyszert nem ismerem, de a Garcinia Cambogia gyümölcsöt igen. Egy másik, e gyümölcsön alapuló készítményt használtam. Annak nincsenek káros mellékhatásai, csak ésszel kell szedni.


A gyümölcsben lévő hidroxi-citromsav (HCA) tudtommal nem a zsírégetésre jó (arra az általam ismert dokik más növényi hatóanyagokat ajánlanak), hanem arra, hogy az elfogyasztott szénhidrátból és zsírból kevesebb új zsírszövet alakuljon ki. Szóval nem fogyaszt, hanem inkább a további hízást gátolja. Azt viszont saját tapasztalatom szerint is kiválóan. :)


Én nem vagyok orvos, ezért nem ajánlok neked semmilyen zsírégetőt. Ha érdekel téged, mit ajánlanak azok az orvosok, akiket ismerek és abszolút megbízhatónak tartok, privátban megbeszélhetjük, hogyan léphetsz kapcsolatba velük.

2015. jún. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!