Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A Dr. Kelen zsírégető szerek,...

A Dr. Kelen zsírégető szerek, narancsbőr elleni krémek, tényleg hatásosak?

Figyelt kérdés
2 éve egy kilo felesleg sem volt rajtam, nagyon vékony voltam. Hyper Mass tomegnovelot szedtem a Biotech-termekei kozul, hatasos volt, viszont nem mozogtam mellette, ugy hittem azzal csak fogynek,vagy megnehezitenem a hizas folyamatat.(nagyon nehezen, szinte egyaltalan nem hizok semmitol).Hiztam is, lett szep popsim,combom,a melleim is nottek, tett ram ugy 5 kilot.Viszont mikor a masodik zacskoba kezdtem bele, lett szep hasam is , lettek szep hurkak, uszogumi, csipo, es egy kis narancsbor is, gratiszba :D CSAK a hasamrol szeretnek fogyni, futas kilove. Hasaztam sokat, de az velemenyem szerint csak izmot csinal, ami pedig nem latszik a zsir alatt. Ajanlottak ezeket a zsiregeto kremeket, kivancsi lennek, tenyleg eredmenyes hatast lehet-e veluk elerni.A valaszokat elore is koszonom!!:)

2015. ápr. 6. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2015. ápr. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sztisztim válasza:
72%
Nem tudom az előző válaszoló használta-e ezeket a krémeket, de én igen és nekem beváltak. Pont az ilyen esetben jók igazán, amikor célzottan akar fogyni az ember. Szerintem próbáld ki!
2015. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szóval kórosan sovány voltál, és egészséges étkezés meg sport helyett inkább tömegnövelőt zabáltál, amitől elhíztál és narancsbőrös zsírpaca lettél, ezt pedig most szintén sport és diéta nélkül, varázslatos krémekkel és szerekkel szeretnéd eltüntetni, persze csak bizonyos helyekről.

Eleve hibáztál, hogy csak zsírt szedtél fel magadra. Így ne csodálkozz, ha ragyás a bőröd.

Helyi fogyás nincs, tehát ha fogyni fogsz, az mindenhonnan megy, valószínűleg a hasadról legutoljára. A legfontosabb pedig az, hogy nem létezik sem kapszula, sem folyadék, sem krém, sem semmilyen szert, ami zsírt égetne vagy fogyasztana. Gondolj már bele kicsit, szerinted ha rákensz egy jópárezer forintos vegyszeres kencét a hasadra, akkor az fogja magát, beivódik a bőröd alá, és elkezdi eltüntetni a kis zsírsejteket? Vagy mégis hogy képzeled, hogy ez működik?

Ha normálisan akarsz kinézni, akkor kezdj el mozogni, edzeni, odafigyelni az étkezésre, igyál sok vizet, és ha feltétlenül kenegetni akarod magad, akkor bőven elég egy szimpla jobb minőségű testápoló. Tömegnövelőket, egyéb kiegészítőket pedig felejtsd el úgy, ahogy vannak, mert azok sportolóknak készülnek, nem pedig olyanoknak, akik a kanapén fekve várják a csodát krémektől meg poroktól.

2015. ápr. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem. Felesegesen kenegeted magad vele.
2015. okt. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem maximálisan beváltak. Sportoláshoz a Fit Figure-t, lefekvés előtt pedig az Fit Cellulit gélt használom. A narancsbőrtől nem egyszerű megszabadulni, nagyon sok meló kell hozzá… Nekem sokat segítettek az alakformáló gélek, látványosan megszépült a bőröm, a zsírégetésben is hatékonyak. Persze, a gyorsabb eredmény érdekében fontos a megfelelő folyadékbevitel, a helyes táplálkozás és a testmozgás is. Szóval a kérdésedre a válasz: próbáld ki, nem drágák, és igen, szerintem hatásosak (nem úgy, mint a csodatabik, amitől állítólag Barbie babára lehet fogyni). 😊
2018. jún. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Igen Abszolút hatásosak :( ajánlani tudom a striákat szépen eltüntetik
2021. ápr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!