Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valóban segíthet?

Valóban segíthet?

Figyelt kérdés
Mivel manapság nagyon sok átverés található mind az interneten, mind a tévében úgy gondoltam rákérdezek, hátha valaki olyan véleményét is hallhatom aki már használta a készítményt. A Slim Excelle-ről van szó. Akinek nem mond semmit ez a név, annak itt a forrás: [link] . Igen-igen, a tipikus reklámszöveg... de vajon tényleg hat? Nagyon érdekelne! Aki használj legyen szíves és írjon már nekem pár sort róla. Mellékhatásai vannak? Valamint az szeretném még megtudni, hogy ehhez kell egy bizonyos étrendet betartani, vagy bármennyit ehetek, mint eddig?

2015. ápr. 9. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de én mindig azt mondom, hogyha valaki jól akar kinézni akkor szenvedjen meg érte.

egyébként ha ezt használod is , tuti nem ehetsz mellette rántott húst sült krumplival...

szóval tuti hogy egészségesen kell kajálj

és emellett szerintem az se árt, hogyha mozogsz is nem a tv előtt ülsz egy chipses zacskóval a kezedben és várod a csodát

2015. ápr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs csodaszer, zsírt bontani csak kalóriaminusszal lehet, ha fel is pörget ez az anyagcserédet, 5-10%-al maximum - ez pedig pontosan azt jelenti, hogy amit elköltenél ilyen tablettára, azt költhetnéd minőségi ételekre is.
2015. ápr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ahogy időm engedi, edzek itthon, eléggé megszenvedek vele. De nem érzem, hogy ez hatalmas változásokat hozna és ez eléggé elszomorít. Emellett figyelek arra is, hogy mindenből csak keveset egyek. De még ezt a kettőt is kicsit kevésnek érzem. Mit tehetnék még?
2015. ápr. 10. 07:08
 4/5 anonim ***** válasza:
A mindenből csak kevés az nem feltétlenül jó. A jó diéta nem arról szól, hogy koplalsz, hanem arról, hogy minőségi tápanyagot viszel be. Miből áll egy napi étkezésed?
2015. ápr. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazabol valtozo. Mondjuk nagyon valogatos vagyok. Viszont most belekezdek egy 90 napos dietaba es emellett edzeni is fogok. :)
2015. ápr. 12. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!