Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 5-6 kilo minusz masfel honap...

5-6 kilo minusz masfel honap alatt? Valamilyen hatasos fogyasztoszert tudnatok javasolni? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Egeszsegesrn etkezek napi 1300 kaloriat viszek be + edzek minden nap vagy torna vagy futas esetleg roplabda. De most szeretnek kiprobalni valamilyen fogyaszto szert hatha az egy kicsit segit. Juniusig szeretnek 5-6 kilot fogyni de meg sose hasznaltam ilyesmiket. Kerem ha valakinek valamilyen fogyasztoszerrel kapcsolatban vannak pozitiv tapasztalatai irja le. Nagyon nem vagyok otthon ezen a teren sajnos, milyen markat keressek a patikaban? Van amelyik tenyleg hat?

2015. ápr. 12. 17:00
 1/4 anonim válasza:
Ne szennyezd a szervezeted kapszulákkal. Igyál napi 4,5 l vizet. Kenyeret, cukrot mérsékeld. Rostos dolgok is gyorsítják az anyagcseréd, magyarul nem szívódik fel annyi a táplálékból hanem átmegy rajtad ez súlyvesztéshez vezet.
2015. ápr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szűztea kapszulával fogytam 30 kilót.
2015. ápr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
t.d epres ízűtől 4 kiló minusz 2 hét alatt vacsorákat helyettesítettem vele. 2 dl tejben másfél adagolókanállal. a csokis izesítésű az förtelmes undorral ittam, amióta tettem bele egy kávéskanál neskvik kakaóport, azóta elviselhető.
2015. ápr. 24. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a fogyasztószereket.A hatásosság a táplálkozáson alapszik mely mintegy 80%át teszi ki az eredményednek.

Egészségesen étkezel akkor viszont annak hatásának kéne lennie/ fontos az h mióta étkezel így s milyen étrendet követsz/ Elsődleges a rengeteg folyadék bevitel csak ásványvíz, cukrot finomlisztet telített zsírokat élesztős cuccokat kivonni.Növelni a fehérje beviteledet. Napi 5szöri étkezéssel. Az se mindegy hiába alacsony a napi kalóriabeviteled h mit mikor eszel. Főleg ha fogyni szeretnél.

2015. ápr. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!