Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ez most komoly?

Ez most komoly?

Figyelt kérdés
[link]
2015. ápr. 14. 21:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%
A testalkat a lényeg, nem a súly. Én 13 leszek nyáron és közel 50 kg vagyok, pedig mindenki vékonynak hív, és én is így látom magam.
2015. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Az 50 kg miért ne lenne vékony? Ok, ha 120 cm vagy, akkor nem az, de egyébként leggyakrabban a sovány kategória.


A kérdésre válaszolva: Tolvaj Reni lefogyott, igen, de tuti nem kamu kapszuláktól. Ez ugyanolyan mint a felugró reklámok, hogy "most eláruljuk mitől ilyen sovány Angelina Jolie".

Kamu.

2015. ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki aki elmúlt 13 és érdemben válaszolni tud a kérdésemre?
2015. ápr. 14. 22:04
 4/21 anonim ***** válasza:

én a te helyedben nem dőlnék be ilyen reklámoknak, a húgom már 2x megszívta ilyennel, legutóbb valami raspberry keton-t rendelt egy ilyen oldalról egy vagyonért, és nem használt semmit.


Szerintem még örülhet, hogy baja nem lett ezektől a szar szerektől, ezeket sehol nem tesztelik, ellenőrzik, ki tudja mi van a kapszulákban. Ilyesmit csakis gyógyszertárban vagy szakboltban vennék.

2015. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

42 éves vagyok, egy hete kezdtem nagyon komoly fogyókúrába, mindennek utánaolvasva, háziorvos tanácsát kikérve...


Szóval: tételezzük fel, hogy valóban létezik olyan csodaszer, amitől nem vagy éhes, ezáltal alig eszel, és ezért fogysz...


A dokim (akiben maximálisan megbízok) azt mondta, a megengedett fogyás heti egy kiló maximum!


Ugyanis ha annál többet fogysz:


1. A bőröd nem tudja követni a fogyás mértékét, és lógni fog.

Ezt csak megerősíteni tudom, anno hülyén hozzákezdve leadtam 4 hét alatt 13 kilót. Úgy lógott a bőröm, hogy sokkal rondább volt a testem, mint kövéren! pedig kentem, meg tornáztam is...


2. Nemcsak zsírt, hanem izmot is veszítesz. Ezáltal soványabb leszel, de formátlanabb! Illetve utána a szervezeted alapjáraton is kevesebb kcalt képes elégetni.


3. Ha nem eszel, a szervezeted átkapcsol "koplaló" üzemmódba. és amint pluszhoz jut, tartalékol.

Értsd: pl. alapjáraton 2.100 kcalt égetsz el. Ahhoz, hogy egészségesen, és tartósan fogyj, kb 1500-1600 kcalt kell bevigyél. Ha csak 600-at viszel be, akkor sokat fogsz fogyni. De mihelyst megemeled 1.200-ra (ami még mindig kevés), a szervezeted azonnal kezdi raktározni! és attól a mennyiségtől, amitől alapesetben fogynál, lazán visszahízod az egészet (anno én is így jártam)!


És akkor nem beszéltem a hiánybetegségekről, amik az elégtelen tápanyagbeviteltől lesznek...

2015. ápr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabbat kifelejtettem: a háj raktározza azokat a méreganyagokat, amik a felesleges kajákból kerültek be. Amikor fogysz, ez bekerül a véráramba, és ugyanúgy, mint a többi bevitt étel után, a máj méregteleníti. Ha a fogyás túl nagy mértékű, ez leterheli a májat, amitől akár le is állhat! Nem véletlen, hogy ha egy műtét előtt nagymértékű fogyás szükséges, akkor az kórházban zajlik! #5 voltam.
2015. ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

két opció lehetséges itt.

1.mivel köztudottan zabagép ez a lány,az egész cikk egy kamu,reklám.

2.lassan már jár pár éve konditerembe,aztán csak összefutott ott egy személyi edzővel,aki elmondta neki,hogy sok szénhidrát egyenlő dagadt test,kevés szénhidrát egyenlő normál test.

aztán a pár év alatt csak leesett neki és formába hozta magát,nem 1 hónap alatt.

2015. ápr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

A cikk lehet kamu, de azt mindenki tudja, hogy éhezés mellett az ember veszít a tömegéből.


Most hogy azért éhezik valaki, mert Afrikában háborúk, akármi más miatt nincs kaja, vagy mert gyógyszerrel elnyomja az éhségközpontját az majdnem mindegy. Fogyni lehet, ez biológia, kérdés mi mennyire egészséges, és kinek milyen áron éri meg. Hosszú távú, tartható és jó eredmény, esetleg éhezés, szenvedés, betegség, talán löttyedt, csúnya eredmény..:)


Ugye a zsírt kivágni is ki lehet, én pl. ennék nyers húst (azt szoktam is) de ember húst is megkóstolnám, ha valaki pl. nagyon gyorsan fogyni akar, elméletileg nem kell arra várni, hogy majd a normális béta oxidáció útján égjenek el a zsírsavak a zsírsejtjeiből, kivágni is ki lehet, én még segítenék is :D

2015. ápr. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én is túl vagyok ám egy fogyókúrán! Nem kell lenézni csak mert fiatal vagyok.
2015. ápr. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ez a cikk csak egy humbuk.

Fél évvel ezelőtt ugyanezt az étvágycsökkentőt reklámozták Angelina Jolie-val.

Lehet, hogy T. Reni lefogyott, nem tudom (igazából azt sem tudom ki ő), de hogy nem étvágycsökkentő csodaszerrel, az biztos.

2015. ápr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!