Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan tudnék lefogyni?

Hogyan tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok 184 cm magas és amikor utoljára mérekeztem (kb. 2 hónapja) 103 kg ot mutatott a mérleg. IGEN van rajtam mit fogni! hogyan tudnám leadni minnél hamarabb bármit megtennék érte hogy olyan 75-80 kg lehessek!! mit csináljak?

2015. máj. 4. 21:17
 1/3 anonim válasza:

Figyelj oda mit és mennyit eszel(diéta,de mem éhezés),igyál sok folyadékot,és kezdj mozogni! Napi minimum egy ora! Hidd el hamar beindul.Tapasztalatbol mondom nagyobb sulyrol könnyebben beindul a fogyás. Majd akkor lesz nehéz mikor mar csak 70kg leszel hogy még 1-2kg lemenjen. Sok sikert.Ne legyél lusta,sok kitartás és elszántság kell! Mindenkinek joga van vékonyabban egészségesen és elégedetten élni de ehhez nekunk kell tenni.A lustaságot kell lekuzdeni és menni fog.

Ajánlom a csökkentett szénhidrat diétát,a sok zöldséget gyumolcsot,vizet,mozgásban pedig a séta majd futás, pilates és valamilyen egyébb kardio mozgásforma beiktatását.

De a csapbol is ez folyik ugyhogy nem hiszem hogy nem tudod. Gyerunk itt a jo idő nyomas sétalni biciklizni!

2015. máj. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ja a leges leges leglényegesebb lemaradt!

NE AKARJ GYORSAN LEFOGYNI HOGY AZTÁN UJRA ÉLHESD A MEGSZOKOTT ÉLETED!

SZEMLÉLETVÁLTÁS ÉLETMÓD VÁLLTÁS A BIZTOS SIKER KULCSA!!!

2015. máj. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Kuldj képet privibe ,és kuldok egy edzéstervet!

2015. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!