Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Egy termogenikus zsírégető +...

Egy termogenikus zsírégető + L-karnitin segíthet? Persze mellette diéta és mozgás.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves srác vagyok, 178cm 99kg.

Egy hete kezdtem el az 'életmódváltást'. Minden nap mozgok legalább 45 percet, pl. valamikor itthon szobabiciklizek, néha elmegyek konditerembe súlyzózni, néha meg a Duna parton futok. Mellette diétázok, kerülöm a szénhidrátokat, és 2000 kcal-nál többet nem eszem.

Egy termogenikus zsírégető pl. Scitec Revex-16 + mellé L-karnitin, króm, zöld tea kapszula segíthet a zsírégetésben?



2015. máj. 6. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
igen, segít a dolgon. de mindenekelőtt az étrended tedd teljesen rendbe és a megfelelő aerob edzés legyen meg. a szénhidrát kerülése alatt mit értesz? a szénhidrát beviteled közrejátszik az anyagcserédben is, tehát nem árt azért ha van egy kevés a kartáraidban. :) a fehérjét tornázd feljebb és feljebb, az mindenképp jót fog tenni. egyébként a revex egy testépítéssel foglalkozó szálkásodni kívánó osztálynak van, szerintem neked elég egy gyengébb zsírégető, pl. biotech fat burner. remélem tudtam segíteni :)
2015. máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A megfelelő diéta a tökéletes kulcs.

-zöld tea kapszula sokaknál okozott problémát hosszú távon, inkább kerüld

-a revex 16 semmit nem segített nekem, de legalább koffeinfüggő lettem (igen, a diéta hibátlan volt, amúgy is fogytam, de ez semmit nem segített pluszban)

-az l-karnitin gyorsítja a passzív kalóriaégetést, de még egy komolyabb sportolónál is 100-zal emeli meg azt, tehát inkább lelki bónusz, mintsem igazán van ilyen téren hatása


Majd akkor kipróbálhatod ezeket, ha már lefogytál 75-80 kilóra, rettenetesen belassult az anyagcseréd, pluszra vágysz, most még nem több, mint pénzkidobás. Nincs rá szükséged, hiszen -elnézést- a hatalmas túlsúly miatt amúgy is könnyen fogsz fogyni.


Ne akarjál heti egy kilónál többet.

2015. máj. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!