Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Zöld kávé tablettát szed itt...

Zöld kávé tablettát szed itt valaki? Mennyit fogytatok vele?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt mennyit fogytatok? Étrenden változtattatok valamit?
2015. máj. 18. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Én kiegészítésnek szedem, de leginkább amiatt, mert kávét csak reggel iszok, viszont hogy ne legyek hulla, kávé helyett ilyet szoktam bevenni. Amit tapasztalok magamon: Délután, mikor hazamegyek munkából nem vagyok hulla és képes vagyok elmenni még edzeni, utnáa otthon még takarítani, főzni.


Fogyni szerintem nem ettől fogyok, ez csak olyan szinten segít, mint egy csésze jó kávé, kicsit felébreszt. Viszont nem készíti ki a gyomromat, nekem orvos javasolta, mert a sok kávé nem tesz jót a gyomornak.


Fogyni fogyok, de azért, mert edzek heti 5x és mellette helyesen táplálkozom.

2015. máj. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sok ember írt már a fórumon aki próbálta.


Nem értem miért fogynátok tőle, ők a reklám miatt hitték.


Na most, ha a fizikai testünk alapvetően biokémiai folyamatok alapjain működik, akkor a reklámoknak nincsen igazán hatásuk a kémiára, biológiára, a testünk működésére sem.

2015. máj. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen reklámra gondolsz, én a tudományos tesztekről hallottam csak, ahol a zöld kávéban lévő klorogénsav segített a fogyásban még ha nem is változott az étrend meg semmi más. Orvos is ajánlotta a zöld kávét a nagymamámnak aki mozogni nem tud eleget a kora miatt és az étkezésén sem hajlandó változtatni, de fogyni szeretne.


Most nekem is le kéne adnom 7 kilót, viszont azt kell ennem amit vesznek/főznek nekem, így nem tudok ezen változtatni. Többet mozogni tudok, tornázni, lépcsőzni meg egyéb benti dolgok. De magában nem elég.

2015. máj. 18. 12:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Miféle 'tudományos' magyarázat vagy megfigyelés szólna amellett, hogy a klorogénsav bármit is segít a fogyásban?


A klorogénsav a vércukorszint emelkedést csökkenti, nem szignifikáns mértékben. Ez semmiség.


Fogyáshoz kalóriadeficit kell, ehetsz kevesebbet.


Persze nem jó kajákból még aki sokat eszik az is minőségi éhezés állapotában van, vitaminhiányos, ha keveset eszik ez nem változik, illetve ha a rossz minőségű étrenden az anyagcserénk károsodik, megbetegszünk akkor a kevesebb kalóriabevitel sem biztos, hogy kalóriadeficitet és fogyást eredményez. De hát, a világ nagy részén nem tudnak megfelelően táplálkozni, sajnos ez a mai világ nyomora. Vagy csak nem akarunk eléggé megfelelően táplálkozni, ezt én nem tudom megítélni.


De a klorogénsav kevés, bár ha számodra hitelesnek tűnik ez a minimális kis hatás, akkor próbálj rá.


Olyan anyag kellene, ami az inzulin-glukagon arányt helyreteszi, az egészséges hormon-érzékenységeket visszaállítja (receptorok a sejtfelszíneken), anyag ami segíti a zsírsav mobilizációt és a zsír alapú ATP szintézist (gyakorlatilag a zsírsav oxidációt). Hát, ez nem éppen a klorogénsav, bevallom még én sem tudom mi lehet ilyen hatással. Megfelelő étrenden kívül.

2015. máj. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20 kilót. emellett életmódot váltottam, naponta legalább másfél órát sportolok, nem eszek szénhidrátot, csak sovány húst, zöldségeket, tejtermékeket, edzéshez fehérje shaket iszom. bár.. most hogy belegondolok míg csak a kapszulát szedtem nem fogytam egy dekát sem.
2015. máj. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megfelelő mozgás és diétával társítva segíthet, de érdemes szedni mellé még L-karnitint, krómot, meg egy termogén zsírégetőt.
2015. máj. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!