Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ez a CarranZa tabletta tényleg...

Ez a CarranZa tabletta tényleg hatásos vagy csak átverés az egész?

Figyelt kérdés
5 nap -3 kg fogyás ? Ez igaz ..? Aki Probalta mar tapasztalatokat kérnék 😘
2015. máj. 19. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Edzél inkább
2015. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, én egy nap alatt 60kg-ot fogytam tőle! A gond csak annyi, hogy korábban 50kg voltam...


Tessék gondolkodni, egészséges életmódra áttérni.

2015. máj. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze... Ez csodaszer....


Hülyeség, úgy, ahogy a többi csodaszer is.

2015. máj. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
En nem akarok fogyni.. 179 es magassagonhoz nekem tökéletes a 59/60 kg .. Csak kiváncsi voltam h ez tényleg hatásos mert Az újság ugy irta le h nincs meg egy ilyen h 5 nap alatt 3 kg (mármint mas fogyasztó szer )meg h olyan biztosak benne h fogsz fogyni annyit h van ra visszafizetesi garancia .. Ha vlmi bajod van vele akk vissza küldöd es vissza fizetik az arat ... Szoval tényleg ugy írtak le h Ez hatásos .. De kitudja ?! Sztem is mind1 ik egy átverés Mondjuk en szedtem ördög nyelvet es attól en fogytam :) az hatásos volt ... Szoval en ezek után hiszek dolgokba .. Amugy fura lenne mert ha annyi gyógyszert szednek akk a végen elfogynak vagy mi ?!😂
2015. máj. 19. 16:23
 5/5 anonim válasza:
Szia én NIKON VAGYOK! Persze! Mindig van OKOS MEGOLDÁS, csak meg kell kérdezni A JÓ SZOMSZÉDot, aki okos HÁZIASSZONY, persze a legtöbb ember nem tudja megoldani de azért A KISEBBSÉG IS SZÁMÍT. Az ilyen tabletták már NEMZEDÉKEKRE VANNAK TERVEZVE, és a patikákban az ÁRAK A FÖLDÖN JÁRNAK s ez a FELFEDEZÉS SZABADSÁGA ami ÖNNEK JÁR így SZOLGÁLUNK ÉS VÉDÜNK, MERT HÜLYE AZÉRT NEM VAGYOK ez EGYSZERŰEN NAGYSZERŰ bár ANNYI AZ ÉLET, AMENNYIT BELETÖLTESSZ és annak is csak A HABOS OLDALA.
2015. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!