Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ettől beindul a zsírégetés?

Ettől beindul a zsírégetés?

Figyelt kérdés

3 hónapja diétázom, de erősen, de nem sportolok semmit, max annyit hogy sétálok egyet gyerekkel.

estére csak almát illetve répát eszek.

eredménye 76 kg-ról 68 kg.

De én kicsit felakarom gyorsítani az egészet, kissé többet sétálni illetve délutánonként kimenni a ligetbe ott vannak ilyen kinti fitnessz gépek amik tök hasznosak szerintem.

Futni nem futhatok has felülést nem csinálhatok mert 1,5 hónapja műtöttek köldöksérvvel.

Amikor csináltam a ligetben a gépeken Fél órát nem fáradtam el, vagyis csak kissé érzem hogy sportoltam.

Ez ettől beindul az anyagcsere meg a zsirpárna égetés?ű


2015. máj. 26. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne csak este egyél kalóriaszegény ételt, hanem napközben is. A sárgarépából naponta fél kilónál többet nem szabad enni, mert az már károsíthatja a májat. Szobakerékpározás jó hatású. A fogyás üteme megfelelő, nem szabad gyorsítani.
2015. máj. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden mozgástól arányosan hatékonyabb a zsírpárnaégetés, ha öt percet tornázol, attól egy kicsit, ha 30 percet, akkor jobban (hatszor jobban), ha meg másfél órát, akkor sokkal jobban (18-szor többet égetsz el).


Fogyáshoz időben és intenzitásban is annyit érdemes tornázni/mozogni, amitől még nem éhezel meg. Óvatos táplálkozás mellett napi egy-másfél óra séta vagy lájtosabb torna bőven elég kell, hogy legyen.

2015. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ami igazán beindítja a zsírégetést az az aerob edzés. A Te estedben sétával is megoldható, de sajnos nem gyerkőccel.

A lényege, hogy 40-60 percet gyalogolj fokozott tempóban. Nem kell nagyon lihegni, az nem jó. Épp csak olyan tempóban gyaloglj, hogy ne kapkodj levegő után. Ami nagyon fontos, hogy folyamatosan csináld monoton, megállás nélkül.Ugyanez vonatkozik szobabiciklire is.

Fél-1 órával előtte bevehetsz L-karnitint, az is elősegíti a zsírbontást. Viszont a helyedben súlyzós edzéseket is végeznék. Este nyugodtan ehetsz, de az inkább fehérje legyen.

2015. máj. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!