Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 7 kg-ot szeretnék leadni...

Katakács kérdése:

7 kg-ot szeretnék leadni minél kevesebb időn belül. Valaki ebben segitene, adna tanácsot?

Figyelt kérdés

2015. jún. 3. 21:26
 1/10 anonim válasza:

Én ajánlanám neked azt, hogy számolj kalóriát, és naponta vagy kétnaponta edz 15-20 percecskét otthon. :)


Én az 1000 kcal-t ajánlom neked,hogy célozd meg. Kalóriát úgy kell számolnod, hogy megméred az ételt és a súlyát beszorzod annak a 100g-re jutó kalória tartalmával. :) Nem nehéz és van egy oldal, ami segít is ebben neked!

[link]

Ezzel a célodat is beállíthatod! Nagyon hasznos én is ezt használom.


Az edzést kicsit aerobicosabban képzeld el... szóval javarészt inkább kardio edzés. De ha nem szeretsz otthon ugrabugráni és felülésezni, akkor a futás és a bicajozás is nagyszerűen kiváltja azt. A futás folyamatos legyen és ugyan úgy 15-20 perc. :) A bicajozás meg minél kisebb sebességen menjen ám!! :)


Én ezzel a módszerrel kb 2 hét alatt 4,5-5 kilód dobtam le. És csak egy jött vissza ugyan ennyi idő alatt (mert ugye vizsgaidőszak!!)


Szerintem ez hatásos! És az se baj ha 200-500 kalóriával néha túlléped :) az még belefér!

Mellé még ajánlom, hogy minél több zöldséget egyél. A gyümi is okés, de abban is van ám cukor, ami szénhidrát. Minél több alacsony zsírtartalmú joghurtot egyél. Ugyan ez vonatkozik a tejre is! Inni valónál pedig ajánlom a lúgos bubimentes ásványvizet, üres zöld teát és a kávét üresen, mert ezek nem tartalmaznak semennyi kalóriát! :)


Sok sikert! szorítok!! :)

2015. jún. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Anunimusz2002 válasza:
PALEO:) Én 1 hét alatt 1-2 kilót adtam le. elég nehéz betartani, de ha jól csinálod,és sportolsz is mellette, és a legfontosabb,hogy NEM ADOD FEL,akkor hidd el sikerülni fog. első napomat én magam is lehetetlennek képzeltem. de össze jött-és az első nap után már könnyű:D
2015. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Anunimusz2002 válasza:
2015. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ne akard gyorsan leadni, mert jön a jo-jo. Egy 80 kg-os embernek az ideális fogyás (7 kg) kb. egy év. Egy év alatt a testsúly kb. 10%-tól tudsz (kell) megszabadulni, ha azt akarod, hogy tartós legyen. 2-3-4 kg-tól két nap alatt is megszabadulhatsz, ha pár napig vízhajtót szedsz. Igaz két három nap alatt vissza is jön.
2015. jún. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Ami nekem bevált: Kenyér semmi, köret semmi, max káposzta, vagy saláta.

Cukros üdítők, szeszes italok semmi. Gyümölcslé se. Víz, tej, cukormentes cuccok jöhetnek.

Hús, sajt, tojás, kolbász, olajos hal, kefir, sima joghurt, túró ami a csövön kifér. Csak sok zöldséget egyél mellé. Kenyér helyett egyél paprikát.

Ezzel heti egy kiló össze fog jönni, és nem éhezel.

Mozogj mellé ha akarsz, de anélkül is működik. Amúgy lassabnak, nyugodtabbnak fogod érezni magad. Az elején tompaság, és gyengeség, amíg a szervezet megszokja, hogy a zsírból lassabban jön a kakaó.

2015. jún. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
menj el egy vakbélműtétre... én 3 nap alatt 10 kilót fogytam.
2015. jún. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

alacsony kalóriás (pl 1500kcal) diéta, és MOZGÁS!!!!

erőltetett éhezéssel is lehet, de utána kizárt, hogy megtartsd a súlyod...

2015. jún. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Láncfűrész igen hatékony... :D Amúgy viccet félre téve. a gyors fogyás sosem tartós, így nem sokra mész vele.
2015. jún. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)
2015. jún. 10. 17:49
 10/10 anonim ***** válasza:
reg-enor
2015. szept. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!