Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 21 éves srác vagyok és most...

21 éves srác vagyok és most kezdenem az edzést 65 kg 175cm sportos alkat! Milyen port vegyek?

Figyelt kérdés

Nyáron szoktam edzeni Tavaly tisztán toltam így most kicsit már van test alkat de azért kicsit szeretnék jobbat de por nélkül csak szalkasodok ami nem baj csak azért nagyobb is szeretnék lenni!

Milyen port Érdemes vennem?


2015. jún. 7. 11:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
:DDDDDd... semmilyet.
2015. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha kicsit szeretnél jobbat, akkor folytasd, munka úgyis kell hozzá, a porok mellé ugyanúgy kell dolgozni. Amúgy nem tudom, mire gondolsz konkrétan.

Ezen a szinten inkább az edzésre koncentrálj. A párom ilyen magas és ilyen súlyú, sosem edz, felesleg semmi, izom kevés. Ennek tükrében elég visszafogottak lehetnek az izmaid, bár lehet, hogy más a testalkatotok, az életkorotok is s az élettől mindenkinek fejlődik valamennyi izma, dolgozik, mozog azért valamit.

De jócskán van még hova fejlődnöd, az bizonyos, az elején tartasz a dolognak.


Ha por nélkül szálkásodsz, akkor nem eszel eleget. Egyél. A tömegnöveléshez szükség van rá, nyilván.

2015. jún. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mit toltál a Tiszán? :D
2015. jún. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Olvass táplálkozásról, szálkásításról.


Amúgy aszkorbinsav port, zselatin port vehetsz, de magnézium-citrát port is. Ezek jó dolgok, ki lehet velük egészíteni a táplálkozásodat, mint ahogyan mással is.

2015. jún. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
a por egy marhaság
2015. jún. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
2015. jún. 7. 16:02
 7/14 A kérdező kommentje:
Most ilyen jó persze feszítve
2015. jún. 7. 16:02
 8/14 anonim ***** válasza:
Jó az, sima, egészséges szálkás alkat.
2015. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor csak csináljam tovább az edzést aztán kész
2015. jún. 7. 17:08
 10/14 anonim ***** válasza:

Meg egyél, bőséggel. Kevés tápanyagból nem nagyon lehet új izomszövetet építeni, kalória és tápanyag is kell, megfelelő terhelés, és meg kell hagyni a pihenést is a szervezetednek.


Testépítés alapjai, sárga kapszula stb..

2015. jún. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!